Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kerüljem el a barátzónát?

Hogy kerüljem el a barátzónát?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal régóta ismerkedünk. Kb. pár hónapja vége lett egy komoly kapcsolatának és nemrég léptem felé. Amikor randizni hívtam őszintén elmondott mindent hogy nincs túl az exén és most így nem tud kapcsolatban gondolkodni. Ennek ellenére már jó párszor találkoztunk és az az ijesztő hogy nagyom sok közös vonás van bennünk, és nagyon jól éreztük magunkat. Viszont tényleg látszik rajta hogy egyáltalán nincs túl rajta. Ezt elfogadtam megértettem és nagyra értékelem az őszinteségét és hogy nem akart megbántani. Az a rossz az egészben hogy nem bírom sokáig visszatartani az érzelmeimet, de lehet akkor megszűnne még ez a kapcsolat is köztünk. Nem igazán tudom mit kéne tennem, mert félek hogy ezzel elijesztem, de már kicsit uncsi nekem az általános témákről beszélgetni. Teljesen vissza kéne húzódnom nem keresni hagyni hogy lezároljon a dolog benne? Vagy egyenesen megmondani az őszintét? Attól is félek hogy ha így megy tovább akkor átkerülök szépen barátzónába..

#szakítás #randizás ismerkedés
2015. febr. 7. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél vele bunkó, lekezelő, vedd semmibe.

Hidd el, epekedni fog érted..a mai lányoknak ez kell.

(tisztelet a kivételnek)

2015. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látod, ez egy rohadt dolog a lányok részéről. Ha 8 kezem lenne, akkor se lenne elég ujjam megszámolni, ahányszor átestem ezen. Vége lett a csaj kapcsolatának, ezért időt kért, hogy túllépjen rajta, amikor ez megtörtént, PERSZE, hogy nem nekem szólt, hogy akkor lehetne szó kapcsolatról, richtig egy másik pasi mellett kötnek ki, minket meg lepattintanak a "legyünk barátok, mert én már megtaláltam a párom" dumával. Ha időt adsz neki, akkor lecsapják a kezedről, ha nem adsz időt, akkor meg tolakodó gyökér státuszba lépsz. Undorító egy dolog...
2015. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ismerkedni max 1hétig szabad,nem szabad sokáig húzni a dolgokat,egyből randira kell hívni(vacsorázni,moziba, hogy egyértelmű legyen nem barátkozni akarsz,megfogni a kezét,megsimítani a hátát és a tali végén megcsókolni,megölelni)
2015. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!