Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerüljem el előre is a...

Hogyan kerüljem el előre is a barátzónát?

Figyelt kérdés
Ráirtam ismerősömre akiben szerelmes vagyok mert láttam hogy rossz kedve van és asztmondta azért mert tudja hogy a pasija a vólt szerelmébe szerelmes én vissza írtam hogy a szerelem kiszámíthatatlan dolog meg eszt neki kell tudnia utána aszt mondta hogynemérzi hogy szeretnék és gyorsan elkellet mennie fb ről de előtte eszt montam eszt a beszélgetést folytassuk majd és asztmondta jólenne a lány nemismer engem és tudni szeretném hogy hogy kerülhetem el egy ien konfiktusban a barátzónát nagyon szerelmes vagyok belé jah és a lánynak a belső a fontos és az hogy valaki életében ő legyen az az 1 lány Ha bölcs vagyok akkor is megtechetek neki vagy aszt inkább hanyagoljam? Hogyan közeledjek felé mikor legközelebb beszélünk lécci csak normális válszokat kérek a bölcs dologról hogy ha bölcs válaszokat adok akkor bejövök vagy inkább barát zónába rugdalom magam?

2014. máj. 31. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Drágaság......ezt,azt......nem eszt,aszt.Ja és volt....nem vólt......stb.Annyi hülyeséget írtál:)
2014. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

külső megfog, belső megtart

ezen nem azt értem hogy feltétlenül helyes legyen a pasi, hanem az adott csajnak legyen hozzá gusztusa, kívánja, el tudjon képzelni vele szexet. ehhez hozzátartozik az illat, a hangszín, az ápoltság.

ezek megvannak, ez az 1. lépcsőfok. ha ezek nincsenek, akkor semmit nem lehet tenni, sose fog a csajnak bejönni az illető. nagyonnagyon ritka, ha csak személyiséggel nyűgözi le a pasi a csajt. ha a csaj undorodik a külsőtől, sose lesz semmi és minden csajnál változó mi tetszik neki.

2. lépcsőfok a személyiség. valaki az egyszerű jellemet szereti, van aki a bonyolult filozófálóst, van aki a humoristát. ha nincs sok hosszú beszélgetés, lőttek az egésznek, akkor csak rövidtávra működik.

3. eleve el kell mondani nyíltan egyszerűen mit akarsz. ha a csajodnak akarod el kell mondani, ha csak ivócimbinek azt is el kell mondani. egy csaj nem úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy "talán lehet belőle valami". ő biztosat akar mert a csajok gyengék, biztonságérzetre vágynak, arra hogy a pasi lekösse magát mellettük, de legalább az érzést, hogy ez biztos nem szórakozik.

ha a csajodnak akarod el kell mondani, de ha nem is mondod el, akkor is nagyon randi jellegű találkozót szervezni, mozi kettesben meg ilyenek

aki barátkozósan nyit és sokat beszél neten, nem élőben az hamar bebukja, hiába stimt az 1. 2 pont.

2014. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak 2 x szer beszéltem vele neten de csak pár sort mind két esetbe nagyon jól megmagyarásztam hogy miért fb-n és miért nem személyesen beszéltem vele és nagyon sokatmondóan és röviden beszéltem vele és a két beszélgetés alatt többször mondta hogy cuki meg aranyosvagyok ez jót jelent?
2014. máj. 31. 15:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Szörnyella látom neked nincs jobb dolgod mint más helyesírását kritizáld amugyis amugyis a kérdésemben nem emlékszem hogy az állt vólna elmezd a helyesírásom drágaság :)
2014. máj. 31. 19:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy a billentyûzetem szövegkijavítója ellentétesen műnködik pl aszt hogy amugyis csak egyszer irtam le
2014. máj. 31. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!