Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem nem tetszek...

Csak szerintem nem tetszek senkinek? Ha igen ez miért van?

Figyelt kérdés

Mármint olyan embernek nem tetszek,akivel én is szívesen ismerkednék,nem akarok bunkó lenni de csak a kissé "nyomibbaknak" jövök be. De a nyomit nem szó szerint értem,kérlek ne szóljatok le.

Pedig nem tartom magam csúnyának,persze az a hatalmas szépség sem vagyok. 170 cm 56 kg,hosszú sötét hajú,zöld szemű és tény,hogy nem járok el bulizni,de ez 15 évesen szerintem nem nagy baj. Én megelégszek a mozival,vagy kávézókkal is.

Lehet az a baj,hogy nem járok szórakozóhelyre,de nem tehetek róla nem vonzanak.



2015. febr. 7. 18:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Figyu: szőke, nyuszifogú, szemüveges, duci srác vagyok; ti nők, mind nyominak szoktatok jellemezni engem. De nem a 'nyomi' szavacskán van a hangsúly, hanem azon, hogy 'senki'-nek tartatok. Életben szinte mindig törekszem hogy udvarias és kedves legyek a nőkkel, szeretem szórakoztatni benneteket. Most nem pont az udvarlásra gondolok, hanem pl fogászaton beszélgetni kezd velem egy lány, azt szívesen elszórakoztatom. Magam elé engedem a boltban a lányokat, vagy ha valami gondjuk van, akk ha tudok szívesen segítek. Most már értem, hogy miért nem köszönik meg néhányan.
2015. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!