Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem nem tetszek...

Csak szerintem nem tetszek senkinek? Ha igen ez miért van?

Figyelt kérdés

Mármint olyan embernek nem tetszek,akivel én is szívesen ismerkednék,nem akarok bunkó lenni de csak a kissé "nyomibbaknak" jövök be. De a nyomit nem szó szerint értem,kérlek ne szóljatok le.

Pedig nem tartom magam csúnyának,persze az a hatalmas szépség sem vagyok. 170 cm 56 kg,hosszú sötét hajú,zöld szemű és tény,hogy nem járok el bulizni,de ez 15 évesen szerintem nem nagy baj. Én megelégszek a mozival,vagy kávézókkal is.

Lehet az a baj,hogy nem járok szórakozóhelyre,de nem tehetek róla nem vonzanak.



2015. febr. 7. 18:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az a lány véletlenül, aki lerázott facen?..... Még írtad, hogy jól nézek ki, de az üzeneteimre csesztél visszaírni.....
2015. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok:"D
2015. febr. 8. 08:19
 13/21 anonim ***** válasza:
Pesze..... Lehet, hogy csak nem mered itt nyilvánosan beismerni...
2015. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Persze*
2015. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Esküszöm hogy nem én vagyok,miért pont én lennék?xdxd Van még pár olyan lány gyakorin akikre illik az a leírás mint arra a csajra akiről te beszélsz:"D
2015. febr. 8. 10:51
 16/21 anonim ***** válasza:
Értem. Ne haragudj, hogy gyanúsítottalak.. :/ :(
2015. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Semmi baj,de ahogy látom nagyon megbánthattak ha gyakorin is keresed ezt a bizonyos lányt:/
2015. febr. 8. 17:54
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

Próbálkozz konditermekben, vagy nyáron Siófokon. Ott sok a macsó.


Kicsit elkeserítesz, hogy a nyomikat senkiknek tartod. Ezek szerint veletek, nőkkel mèg' kedveskedni, udvariaskodni is felesleges:(

de nem gond, majd nem is törekszem majd rá.

2015. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Mondtam,hogy a nyomi szót nem kell szó szerint venni. Először is ez ízléstől is függ,hiszen lehet aki nekem csúnyább és "nyomi"-szigorúan idézőjelesen-az másnak még lehet helyes,aranyos és szimpatikus.

Nem kell egy ember véleményére hallgatni,nem akartalak lehangolni!!

2015. febr. 8. 18:48
 20/21 anonim ***** válasza:
18.-válaszoló.. Én is nyomi vagyok.. :/ Egy lány sincsen, akinek tetszenék... Általában csak átvernek a lányok és megaláznak... Például most legutóbb is azt írta egy itt ezen az oldalon, hogy tetszek neki meg ilyenek. Még facen is bejelöltük egymást, de másnap már az üzeneteimre sem válaszolt.. Egyszerűen eltűnt mint szürke szamár a ködben.. :( 18/F
2015. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!