Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » EZ ma mennyiségre sok volt,...

EZ ma mennyiségre sok volt, normális vagy kevés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szarnak szar volt, általában húst és zöldséget szoktam enni, de holnap megyünk vásárolni, és már tényleg nem volt itthon semmi.


2 zsemléből 2 szendvics. Nagyon vékonyan volt megkenve vajjal, 1-1 szelet csirkemell sonka, és fél-fél szelet sajt.

1 fahéjas-kakaós csiga.

Fél adag rizs 3 ek paradicsomszósszal.



2014. febr. 6. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem normális.
2014. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem is amúgy:) ja a zsemle a teljes kiőrlésű volt, nem fehér
2014. febr. 6. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy,sz@.r napod volt. Megesik néha.
2014. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Kicseszett sz.ar!


Kevés hasznos tápanyag (éhezés)

Sok szénhidrát.


Vajon miért jár kórházba a fél ország, miért elhízottak? Na pont azért ahogy képesek vagytok enni.

2014. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

ez maximum súlytartó étkezés,de mivel a fogyókúra rovatba írtad ki a kérdést,így ki kell ábrándítsalak : egy grammnyit nem fogsz fogyni ennyi szénhidrát mellett.Felkerekítve ez kb. 180 gramm szénhidrátnak felelt meg,ami rendben is van,mert ez egy átlag ember napi szükséglete.Ha nem fogyókúrázol,akkor normál mennyiség,ha fogyókúrázol,akkor sürgősen nézz utána annak,hogy mi is az a szénhidrát és kezdd el komolyan venni az étkezést.


2 zsemléből szendvicset pedig csak a haspókok esznek,nem a fogyni vágyók.

Miért nem elég neked 1 zsemle?

A csirkemell sonkában pedig szinte nincs is szénhidrát,azzal miért spórolsz? Sajt szintúgy.Minimális.

Fél szelet...Édes Istenem :D

10 dekában van 2 grammnyi,a 10 deka sonkában meg 0,2 gramm körüli.

Pont,amiből ehetnél annyit,amennyi jólesik,azt lespórolod,és a lisztes cuccokat meg nyomod,mint a napközisek.

A rizsben pedig több szénhidrát van,mint a fehér kenyérben.A rizsben 75-80 gramm,a fehér kenyérben 55 gramm.

A zsemlénél pedig fogyás szempontjából nem számít,hogy teljes kiőrlésű vagy sima fehér lisztes,mert a szénhidrátmennyiség (tehát,amitől nő a hátsó) szinte ugyanannyi.A teljes kiőrlésű termékek nem ezért jók,hanem a tápértékük miatt : több élelmi rost,vitamin.De ettől még nem diétás és ugyanúgy dagadsz tőlük,ha nem számolod.

Azt hiszem,idén nem jön össze a fogyás :))

Szia.

2014. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, ez igenis normális, pláne hogy teljes kiörlésű zsemle. Se nem túlzott, de se kevés.
2014. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ez igenis normális "

" Se nem túlzott, de se kevés."


így van.ahogy írtam = súlytartó "étrend".

köszönöm,hogy megerősítettél :D

2014. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem eszünk zsemlét.. se teljes őrlésűt se simát.



Feltéve ha a jövőben vannak még olyan igényeink, hogy jó test.. :D

2014. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!