Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésre miért ajánlják...

Ismerkedésre miért ajánlják olyan sokan a társkeresőket?

Figyelt kérdés
Szerintem borzalmas ott ismerkedni teljesen más, mint élőbe. Felraknak egy pár jól sikerült képet és kiírnak önfényesítő bemutatkozásokat (mondjuk ez mindenkire igaz még rám is), aztán ha megtetszik valaki akkor írjunk egy frappáns levelet. Komolyan ennyire jó ott ismerkedni? Pár képről bemutatkozásról, hogy lehet valakit ennyire jól megismerni és honnan lehet tudni azt, hogy mennyire lenne jó partner? Fárasztó ott ismerkedni és szerintem inkább azok ismerkednek ott akiknek már mindegy csak legyen valaki. Érdekes sok esetben az idősebb korosztály ajánlja nekem, pedig abban az időben még internet se volt.
2015. febr. 15. 09:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#9 Valóságban baráti társaságban és most egy új hobbit találtam ahol fogok ismerkedni. Én sokat használtam a társkeresőket, de nem vált be. A legelső ami nem tetszik, hogy pénzt kérnek el, emlékszem régebben ingyenesek voltak ezek az oldalak és pofátlanság azért pénzt kérni, hogy megnézhessem valaki képét. A másik, hogy igényes ember vagyok normális párkapcsolatot keresek és kell, hogy tetsszen egy lány nekem. Régebben sok lányra írtam, de nem válaszoltak, akiknek tetszettem azok nekem nem tetszettek. Itt jöttem rá arra, hogyha egy olyan lány kéne akit szeretnék nem ezeken az oldalakon fogom megtalálni, hanem majd a maga idejében. Nem vagyok felszínes nem csak a képeket néztem élőben se csak a kinézetet nézem, de egy jó személyiség mellé kell, hogy tetsszen és társkeresőkön szerintem nem fogom megtalálni.
2015. febr. 15. 11:25
 12/12 anonim ***** válasza:
én ugyan nem ismerkedtem még társkeresőn, de voltam már fenn kíváncsiságból. azt hiszem a randivonal.hu-volt az. meglepődtem, de rengeteg csinos és értelmesnek tűnő csaj volt fenn az oldalon, szóval én is ajánlanám annak akinek nincs ideje kimozdulni.
2015. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!