Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Így jó lesz? Ti hogyan csináln...

Így jó lesz? Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik, nem tudok róla sok mindent, csak a nevét. Ő szerintem egyáltalán nem ismer. Elhatároztam, hogy szerdán (azért szerdán mert akkor szoktam látni) végre cselekszem. Az jó ha csak odamegyek, hogy "Szia! XY vagyok, még nem ismerjük egymást, gondoltam idejövök, hogy ezen változtassunk. (vagy valami hasonló)" Aztán dumálunk arról ami jön. Mielőtt mennem kéne azért megmondom neki, hogy örülök, hogy megismertem és megkérdezem, lenne-e kedve sétálni egyet, hogy tudjuk folytatni a csevejt. 17 éves fiú vagyok. (Még életemben nem csináltam ilyet ismeretlen lánnyal.) Sajnos az elpirulós, félénk típusú fiúk közé tartozom.

2015. márc. 2. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél külsőre, akkor bejönne ez a fajta közeledés. De suliban fenn áll a veszély, hogy közröhej tárgya leszel, mert meghallják a féltékeny barátnők, akik nekiállhatnak fikázni csak azért, mert nem hozzájuk mentél oda. :D

Jobb lenne valami ürüggyel megközelíteni, bár itt nem nagyon van rá lehetőség, mivel nem ismered. pl.: leejti a füzetét és felveszed, vagy ilyesmire gondolok

Esetleg valami alibi kérdéssel lehetne még, hogy szia! nem tudod itt milyen óra lesz vagy ilyesmi. A többi része maradhat, csak a keretet én lazítanám a külső tényezők miatt.

2015. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!