Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha 100%-ig meg vagy győződve,...

Ha 100%-ig meg vagy győződve, hogy teljesen esélytelen vagy egy lánynál, ennek ellenére mégis teszel nála egy próbát?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
hát ha teljesen azt hiszed h nem fog összejönni, ak hiába próbálkozol. mert pont ez az a dolog amihez nélkülözhetetlen a magabiztosság
2015. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
akkor inkább tényleg ne legyen sok esélyed, csak te legyél olyan bolond h azt hiszed van :D az már hatásos kezdés lehet
2015. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én még csak olyannal jöttem össze akiről 99%-ig voltam biztos hogy úgyse lesz köztünk semmi aztán mégis :D
2015. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem,ha esélytelennek érzem magam akkor az úgy is marad.Bár egy kivétel volt ez alól,amikor korán reggel mentem be az egyetemre és egy gyönyörű lány,nagyon szépen és kedvesen mosolyogva rám,szórólapokat osztogatott.Megfogott vele,és mikor végeztem az órámmal,még mindig ott volt,odamentem hozzá és beszélgettünk egy jót.

Az más kérdés,hogy semmi nem lett belőle sajnos,mert hát nem születtem jóképűnek és így persze neki sem kellettem...

23/F

2015. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!