Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már barátnőm, de most...

Volt már barátnőm, de most nincs senkim, pedig szeretnék egy komoly kapcsolatot. Miért lehet az hogy nem merek oda menni a lányokhoz. Prostizni meg el merek járni? 25f

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 20:11
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Még egyet se tudok nem hogy többet.
2015. márc. 29. 09:59
 22/40 anonim válasza:
Csak kezd el csinálgatni amit mondtam. Belefogsz jönni szerintem.
2015. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Már nem maradt semmi önbizalmam.
2015. márc. 29. 12:04
 24/40 anonim válasza:
Sejtem mi a bajod. Valószínűleg az lehet hogy amikor abban a korban voltál hogy elkezdj barátnőzni nem csináltad. Egyre későbbre és későbbre tolódott és mikor észbekaptál már lekéstél és ráparáztál. És most parázol. 25 vagy szóval már az idő is rájátszott. Nekem is ugyanez és még mindig nem oldóttak meg a dolgok... még nekem is be kell hoznom az elmaradt éveket. Ha nem kezdesz el most próbálkozni akárhogy is, akkor egyre nehezebb és nehezebb lesz. Ha nem kezdesz el csinálni valamit így maradsz ha most elkezded, nehéz lesz és kínkeserves de szerintem jöbb úgy élni hogy kűzdesz. Szóval állj a sarkadra és próbálkozz, ha változást akarsz.
2015. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Ezt jól el találtad!Szeretnék változni de úgy érzem hogy már túl késő.Szerintem ezen az egész helyzeten nem tudok változtatni.Nagyon tehetetlen vagyok.
2015. ápr. 1. 22:54
 26/40 anonim válasza:
Én 19 évesen kezdtem el próbálkozni. Három évembe telt mire eljutottam arra a szintre hogy elhiggyem versenyképes férfi vagyok. Voltam életvezetési tanácsadónál is. Én azt ajánlom hogy kezdjed valami terapeutával vagy önbizalom tréninggel. Láttam önbizalom tréningeket van sok. Kommunikációs tovább képzésekre is elmehetsz. Kezd ilyen kis terápiás dolgokkal csak aztán kezdj el óvatosan ismerkedni.
2015. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek a tréningek nem segítenek semmit.
2015. ápr. 9. 15:34
 28/40 anonim válasza:
Jó de ha kezdeményezni se akarsz se tréningekre járni akkor mit fogsz tenni?
2015. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Gondolom a tréningen nem egyedül lennék.Én meg nem birnák mások előtt a próblémáimról beszélni!
2015. ápr. 9. 18:42
 30/40 anonim válasza:
Mehetsz mentálhigiénés szakemberhez vagy pszichológushoz. Ezek vállalnak személyesen négyszemközt csak hát nem éppen olcsón.
2015. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!