Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már barátnőm, de most...

Volt már barátnőm, de most nincs senkim, pedig szeretnék egy komoly kapcsolatot. Miért lehet az hogy nem merek oda menni a lányokhoz. Prostizni meg el merek járni? 25f

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 20:11
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
Próbáld meg apró lépésekben elérni az önbizalmat. És türelmesnek kell lenned miközben próbálkozol. Sport, jó öltözködés, fodrász, parfüm, próbálj adni magadra. Valahogy próbáld előhívogatni ami benned rejlik. Az önbizalomhiány az igazi képességeidtől foszt meg. Neked is van valamid, próbáld előhívni.
2015. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
rendes ruhákba járok.Nem vagyok igénytelen.De valahogy mégse jön össze egy kapcsolat.Pedig jó lenne.Az önbizalmam meg máár szinte nincs a kudarcoktól.
2015. márc. 27. 21:11
 13/40 anonim válasza:
El tudom képzelni mit érzel. Azt tanácsolom hogy kezdj átlagosan csinos lányokkal őket könnyebb megszerezni. És keresd azt hogy miben vagy jó. Nem tudom hogy nézel ki, ha magas vagy légy büszke arra, ha jóképű vagy arra, az okosság sem elvetendő, vagy a jó szöveg vagy stílus. Gondolj arra hogy miben vagy jó, minél többet. És az átlagosan csinos lányokat keresd.
2015. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Eddig is azokat kerestem,nem a beképzelteket.Már komolyan nem értem hogy mit és hogyan kéne csinálnom hogy legyen valakim.
2015. márc. 28. 09:57
 15/40 anonim válasza:
De mi szokott történni mikor megpróbálsz felszedni valakit? Hogyan csinálod?
2015. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Nem szoktam oda menni a nőkhöz, nincs bátorságom hozzá.Nem tudom hogy mit kéne mondani először.
2015. márc. 28. 18:03
 17/40 anonim válasza:
Oké megvan a gond. Először csak próbálj a szemébe nézni valahogy jelezd hogy észrevetted. Ha többször találkozol vele mondjuk munkahelyen akkor nem kell elsietned. Először csak köszönsz hogy "szia" ennyi. Mondjuk az egyik reggelen. Aztán megkeresheted dolgokkal "szia nem tudod hol van az ebédlő?" adsz egy tollat?" stb. szokja hogy beszélsz hozzá. Aztán kezd el dícsérgetni "de csinos vagy ma" "jaj de szép a hajad". Na ennyi de ne zaklasd sokszor ne nyomulj. Lényegében próbálj vele beszélgetni keresd a társaságát. Ha ez megvan mondjuk csináltad egy hétig és megszokta hogy beszélsz vele akkor kezdeményezz. Hívd el sétálni, fagyizni, kávézni a büfébe, a boltba egy csokira. Mindegy hogy mit csak legyen egy laza hely ne akarj rögtön romantikus cuccot. Ennyi, ha már találkozgatsz vele egy ideje jöhetnek a komolyabb dolgok mozi... stb. Ennyi lenne, szerintem így érdemes egy nőnél kezdeni. Ha van még valami kérdezz bátran én szívesen válaszolok.
2015. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét ki szemelt.
2015. márc. 29. 09:34
 19/40 anonim válasza:
Kezdesz vicces lenni. Akkor legyen, aki tetszik. Azt már te tudod ki tetszik.
2015. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
Átfogalmazom. Nem kell egy nőhöz ragaszkodnod. Érdemes többet fűzni egyszerre de csak óvatosan.
2015. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!