Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúknak ha tetszik egy lány...

A fiúknak ha tetszik egy lány akkor szoktak félni a kezdeményezéstől?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki eléggé tetszik.Ő 12-es a suliba.A folyosón mindig néz,de tényleg.Volt olyan hogy a haverjával beszélgetett és nem is figyelt rá hanem nézett.Meg a múltkor elmentem elöttük és láttam ahogy a haverja rám mutat és megkérdezi hogy 'ez?' (Jó,ez nem volt túl kultúrált).Meg még van pár ilyesmi dolog de beszélni még nem beszéltem vele.De én csak néha nézek rá és direkt nem mutatom hogy érdekel mert mivan ha én nem érdeklem? Szerintetek tetszhetek neki? Hogy érjem el hogy odajöjjön hozzám? Lehet az a baj hogy nem mutatom hogy érdekel?

2015. márc. 15. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Küldj neki jeleket h merjen lépni. 24f
2015. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen jeleket?
2015. márc. 15. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki a cicidet, az jó jel lesz!
2015. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá szívből :) szerintem is tetszel neki, csak nem tudja, hogy van esélye nálad. Vagy pl ebédnél ülj mellé, te is megszólíthatod akár
2015. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!