Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony, ocsmány arcú,...

Alacsony, ocsmány arcú, tapasztalatlan huszonéves fiúként van esélyem kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Régebben kövér is voltam. Sajnos minden lány elutasít a külsőm miatt.

2015. márc. 15. 10:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, a mostani barátnőd is csak hülyít, jobb ha tudod. Velem is volt már ilyen nem egyszer.
2015. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10: Ha van már barátnőd, akkor hogyan mondhatnád, hogy átlagon aluli külsővel rendelkezel? Én tényleg azzal rendelkezem és a lányok még csak beszélni sem beszélnek velem szívesen, mert menekülnek a közelemből és kiül a fintorgás az arcukra.

Magabiztosság és céltudatosság sem számít semmit. Ez tapasztalat. Sajnos ez van, ha az ember undorítóan ocsmány.

Amúgy meg hiába próbálkozik a csúnya férfi, semmi esélye. Több száz lányt próbáltam már befűzni életem során (akinek ez soknak tűnik ajánlom számoljon utána, hogy 12 éve aktívan keresek párt). Többnyire élőben próbálkozom, de nem látom értelmét. Neten amíg nem látnak rólam képet, legalább beszélgetni lehet a lányokkal.

2015. márc. 15. 12:03
 13/18 anonim ***** válasza:
19%

# 11


Szemét vagy.

2015. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
#13 Nem, pont hogy jó szándékkal írtam, hogy ne élje bele magát és ne csalódjon olyan nagyot.
2015. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem, egy rakás sz_ar vagy, már elnézést.

Képzeld, az én barátom is rajtam és a családján kívül kb. mindenki csúnyának tartja, az egész baráti köre bejósolta, hogy sosem lehet barátnője. Ha valaki azzal tömné a fejét, hogy én hülyítem, biztos, hogy nem maradna életben (átvitt értelemben persze). :)

2015. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13%

10es vagyok.

Szinte 100% ig biztos vagyok benne hogy nem hülyít, miért tenné? Hisz ez neki is időpazarlás lenne. Nagyon jól elvagyunk, és nemcsak mondja hogy szeret, érzem is. De most nem ez a lényeg.

Ezt a kis csekélységet el felejtettem leirni, hogy mozgássérült vagyok. Kis szinten az igaz (szóval sántikálok picit születésem óta, a bal felem kicsit vékonyabb mint a jobb... a lényeg, hogy a dolog észrevehető). Úgyhogy ha nekem sikerült, ilyen külsővel és ilyen egészségügyi állapottal, nektek sem lehet akadály. Csak a megfelelő személyt kell keresni srácok. És ha vissza is vagytok utasítva, nem kell egyből általánosítani, és nem szabad feladni.

2015. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%
Akkor pedig 1000%, hogy csak hülyít vagy kihasznál, csak naiv vagy és nem veszed észre.
2015. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
90%
Ember vagy prostihoz mész vagy itt fogsz panaszkodni amíg élsz .A kapcsolat részével ne kínozd magad mert azzal előbb-utóbb úgyis benézed .Egy tisztességes prosti nem ver át (nem nagy dolog). Remélem rendbe jössz.
2016. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!