Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mi a véleményet...

Lányok, nektek mi a véleményetek az olyan fiúkról, akik nagyon felvágnak azzal, hogy nekik mennyi pénzük van?

Figyelt kérdés
Az ilyen fiatalabb egyetemista fiúkról,akik nagyon drága ruhákba járnak,két rokkant helyet is elfoglalnak a cabrio autóikkal az egyetem parkolójában,drága fuxokat hordanak és mindig nekik van a legmenőbb kütyüik..?Olyan paraszt,flegma stílusuk van szerintem.És még huszonévesen is a szülők pénzelik,ők egy percet sem dolgoztak,ez nem gáz? Kinek jönnek be az ilyenek?
2015. márc. 15. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem bejönnek, mert ők legalább adnak magukra...
2015. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Már nem azért, de én megdolgoztam azért, hogy cabrio legyen a seggem alatt.


24/F

2015. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez most bejön a lányoknak?Vagy nem tudnák elképzelni,hogy ilyen barátjuk legyen?
2015. márc. 15. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ismerkedtem egy helyi pasival, szóval a találkozó megoldható lett volna, de szerencsére csak facebookos beszélgetés történt. :D Nem pénzes tudtommal, de autószerelő és főként német autókat, azok közül is leginkább BMW-t. Elkezdte nekem magyarázni, hogy a szomszédnál is jobb szerelő (:D), elkezdte felsorolni a BMW típusokat és hogy olyan alkatrészt is ki tud szedni, amit más nem. Mondom neki nekem magyarázhatod, hogy miket szedsz ki, mikor sok alkatrészt azt se tudom hol helyezkedik el. Azt mondja "hát nem ismered a BMW-t????" Mondom minek kéne ismernem? Azt mondja hát, hogy azt a csajok pedig hogy szeretik.

Szóval egyrészt azt hitte majd én a BMW-re ugrani fogok...

Másrészt így írt: "nem vook noon itt xd most akartam megkérdezni nem e van kedved öxefutni?xd"

Köszönöm szépen, viszontlátásra. :D 22 éves pasi amúgy.

2015. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es:Ez jó volt,köszi :)
2015. márc. 15. 23:13
 6/8 anonim ***** válasza:
én visszataszítónak érzem az ilyen felvágós, bunkó pasikat. kerülöm őket, mint a pestis. 25L
2015. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elkap az ideg az ilyen pasiktól!!!!!!!!!
2015. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem idegesít, ha felvág nekem a pénzével.

Volt néhány ilyen tapasztalatom, de ez engem taszít, mert úgy érzem, hogy csak annyira tartanak, hogy megmutatják, hogy milyen autójuk van vagy milyen pozícióban dolgoznak és én akkor már megyek is velük...


Nekem meg van a normális önbecsülésem, hogy ilyen emberekkel ne kelljen foglalkoznom.

2015. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!