Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ebben a helyzetbe...

Szerintetek ebben a helyzetbe mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Egy olyan bajba vagyok, hogy van 1 lány akivel szivesen ismerkednék. Sajnos én most jelen állapotba 150 Kmrel meszebb vagyok, de amúgy egy városba lakunk. Ugyan is a héten Szombaton vizsgázok és jövő hét Hétfőn is. Legkésőbb csak jövőhét Szerdán megyek haza, és most nem tudom hogy elkezdjek e vele ismerkedni, hiszen úgy is csak jövőhéten Szerdán tudod csak vele találkozni, de az fix, hogy otthon leszek. Attól félek hogy mivel másfél hét után tudok vele találkozni így lehet hogy elküld. Vagy ha várok akkor meg lehet hogy lesz barátja.

2015. márc. 16. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Akarod a csajt? Akkor ráírsz.


Nem akarod? Nem írsz.

2015. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze hogy akarom, csak tudod azért másfél hét az sok, főleg ha nem is beszélünk mindennap.
2015. márc. 16. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Másfél hét sok? Én jelenleg 6 hónapja várok, egy találkozásra, mert jelenleg nem megy előbb...
2015. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!