Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A múltkori buliban (első...

Mondmeg miaz kérdése:

A múltkori buliban (első bulimban) sikerült becsajoznom, meg a másodikon is. De nem tudom hogy csináltam mert full részeg voltam :'D. Esetleg valami tipp?

Figyelt kérdés
Csak mert azóta voltam még 1-2x és akkor már valahogy nem jött össze.. :D

2015. márc. 19. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csajok is részegek voltak.
2015. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
mi van ha fiúk voltak? :D
2015. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
😂😂
2015. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fiúknak tudtommal nincs puncijuk :D de ők fele annyira sem voltak részegek mint én.. :D De ennyi erővel minden buliban becsajozhatnák mert mindig van full részeg csaj.
2015. márc. 19. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kell lerészegedni, ha buliban vagy?? És miért nem normális, józan állapotodban keresel valami normális lányt? Buliban maximum csak szexelni lehet, semmilyen már kapcsolatot nem lehet elkezdeni. Az meg semmit nem ér. Járjál normális helyekre, ne csak bulikba, menjél kirándulni valamilyen társasággal, érdeklődjél a cserkészetről, ha fiatal vagy, és ha már abbahagyod a részegeskedést, mert oda csak normális fiatalok járnak.
2015. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
illetve más kapcsolatot akartam írni.
2015. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!