Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek még bejövök neki?...

Szerintetek még bejövök neki? Vagy már nem érdemes erőltetnem a dolgot?

Figyelt kérdés

A dolog úgy kezdődött, hogy egy tanfolyamra járunk és én bejelöltem Facebook-on. Erre ő aktívan el kezdett velem beszélgetni a végén kitértünk még a szex részre is, hogy így meg úgy csinálná velem stb. Persze ott élőben meg nem is beszélget velem, csak, ha én szólok hozzá. Az a dolog is majdnem összejött, csak végül közbejött valami, úgyhogy elmaradt. Mostanában nem is ír rám Facebook-on, ha én is fent vagyok, élőben meg nehezen lehet belőle bármit is kihúzni.


Mit tegyek? Hagyjam a dolgot,mert talán nem is érdeklem? Vagy próbáljam valahogy megszerezni?


Egy huszonéves lány.


2015. márc. 20. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Gyere át cica, azt én jól megb@$zlak helyette is.
2015. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felesleges futni utána
2015. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én hagynám ezt a facebook huszárt


24L

2015. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

- Anyu, hogy ismerkedtetek meg apuval?

- Megbökött Facebookon.

2015. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges futni utána, nálam ugyanez volt, elég mélyen beleléptünk egymás intim dolgaiba, meg is volt minden beszélve, aztán valahogy azt vettem észre hogy meghátrált. Ezzel gond nem is lenne, csak legalább mondta volna meg kerek perec.Így jártam :)
2015. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Ezért sem érdemes neten ismerkedni. :)
2015. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!