Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem miért csinálja ezt...

Nem értem miért csinálja ezt velem, ha nem akar bántani, miért nem érti meg, hogy mi van?

Figyelt kérdés

Szeretek egy srácot, de ő nem szerelmes belém, ezt megbeszéltük, jó csajnak tart, flörtöltünk, de csak barátok voltunk/vagyunk, igazából ő az exét "síratja" még mindíg vagy fene tudja. Szóval mikor elmondtam neki, én azt akartam, hogy hagyjuk kicsit békén egymást, mert nekem nem jó így, megértette, azt mondta nem akar bántani.

Utána nem sokkal mégis újra keresett, többször is.



2015. márc. 27. 23:10
 1/6 anonim válasza:
71%
csak kell neki valami vigasz támasz hogy ne érezze magát egedül
2015. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gyökér módon gondolkodik,de attól még láthatja benned a nőt.Magyarul tetszel neki.
2015. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vigasz-támasznak meg a barátai miért nem voltak elegek, nem értem :S ha van lány barátja is
2015. márc. 27. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
meg akar dugni
2015. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez tortent velem. Es rajottem hogy azert mert az en kedves "baratom" egy onzo majom. Neha jol jott neki ha beszelgetunk, szakitottam helyette a baratnojevel, de nem akar megbantani azzal, hogy leszar..
2015. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem, azt biztos, hogy nem akar

igazából kezdek rájönni arra, hogy csak szimplán nem akart magányos lenni, és igazából nem tudom, hogy egyáltalán jelentettem e neki valamit, vagy csak egy kis unalom űző voltam, minden estre nekem ez fáj, hogy ezt csinálta velem, és azt sem bírom fel fogni, hogy minek kellettem neki pont én...( amúgy azt kell tudni, hogy az egyik barátnőm mesélt neki rólam, és annak hatására írt nekem és indult el az egész dolog)

2015. ápr. 3. 02:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!