Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ferfiak! Miert van az, hogy...

Ferfiak! Miert van az, hogy egyre tobb rendes, kedves huszoneves ferfi kezdi feladni a parkeresest? 18/L

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem ertelek titeket! Millio lanynak nincs baratja egyszeruen a nyafogas meg az "ugyse kellek neki", "ugyse tetszek neki"helyett osszekene szedni magatokat! Bizzatok magatokban az eg szerelmere! 18-22 evesen egyedulallonak lenni meg nem a vilag vege!

2015. ápr. 6. 19:08
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
30: F#szság. Esetleg a menőmacsó jóképű vezérhímet (azaz a férfiak kb. 0.001%-át) nem utasítjátok el, mindenki másnak takarodó!
2015. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Utolso, miert nem talalkoztal veluk? Ne panaszkodj hogy mashoz mentek ha te nem mutattal erdeklodest
2015. ápr. 6. 19:36
 33/60 A kérdező kommentje:
Legutolso , nagyfoku tevedesben elsz
2015. ápr. 6. 19:37
 34/60 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy nem egyszerű a nők feje...:] Nekem sok gondom nemvolt még eddig a nőkkel, de tapasztaltam már én is cifra dolgokat. Valahol teljesen megértem a srácokat.
2015. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
82%
Az szerintem a baj hogy ebben a korban már a kimondottan ilyen fiúkat kereső lányok általában már találtak valakit. Vagy ugyanolyan félősek és azt a pasizási módszert használják hogy "néha ránézek és remélem hogy bátrabb mint én és megszólít". Vagy egyéb más indok.
2015. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
80%

Te csak egy kis 18 éves okoskodó kislány vagy aki egymásnak uszítja itt a népet a hülyeségével.


Ne vegyétek ennyire komolyan.

2015. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező én nem a pláza cicáknál probálkozom hanem átlagos csajoknál még is mindig jaj legyünk barátok kösz kihagyom
2015. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
97%

Ha már lány vagy kérdező igazán tudhatnád a választ. A normális srácok többségét, sajnos háttérbe szorítják azok, akiket már fentebb leírtak. A mai lányok nagyon nagy része nem párt keres, nem olyat keres, akit szerethet, hanem amit elképzel magának bizonyos, többnyire a kereskedelmi médiából sugárzó szempontok alapján. Az igaz, hogy szívünk joga eldönteni, hogy kivel akarunk közösködni, de a lányok nagyon nagy része észre sem veszi, hogy lényegében nem ő állítja fel azokat a szempontokat, hanem már fel vannak állítva. Legyen pénze, legyen autója, legyen kigyúrt, stb. És a többség ezzel be is éri. Meghatározzák a testük és lelkük értékét bizonyos anyagi dolgokban, aztán ugyanolyan tárgyak lesznek mint az autó. Mert nem a pasit szeretik, hanem az anyagiakat, amiket nyújt. Ez régebben sem volt azért másképpen ha belegondolunk, csak ma a tömegmédia annyira eltorzítja ezt a képet, hogy átestünk a ló túloldalára.


És mivel nagyon sok lány ilyen, ezért a fiúk így állnak hozzájuk. Erre van egy nagyon jó történetem, ami megtörtént velem.


Munkából mentem haza, de még ausztriában egy benzinkúton megálltam tankolni meg venni egy kólát. Mivel menés közben nem szeretek inni, ott a kávézóasztalnál fogyasztottam el. Jött egy szolizott, belőtthajú, igazi seggarc, bűzlött a parfümtől, két nagy uborka jelezte a karján, hogy kokszol, tehát igazából edzeni nem is szeret, csak felfújja mert az imponál a csajoknak. Vett egy kávét, ss odajött. De úgy hogy émelyegtem a parfümjétől, rámmosolygott, kérdezte hogy hívnak. És látszott az arcán, hogy egy tipikus magát szépfiúnak tartó valaki, aki ha meglát egy szőke nagymellű lányt, jelen esetben engem, akkor egy pillanat alatt elkönyveli hogy az ribi és le lehet hengerelni a mosolyával meg a belőtt hajával és egy perccel később már szétteszi neki a lábát. Mondam neki, hogy ne érdekelje a nevem. Erre újra rám mosolygott és ilyet mond, ugyanár és kitette az asztalra a Mazda RX-8-asának a kulcsát.


Ettől 10 ilyen kertévéken, éden hoteleken, éjjelnappal budapesten nevelkedett lány már valóban széttette volna a lábát. Én telibe röhögtem és kitettem a BMW M5-ösöm kulcsát, amit bár használtan vettem, de saját pénzből. És megsemmisítettem a gyereket. Látszott rajta, hogy a fájlok meg a mappák ugrálnak az agyában, mert ilyen ellenállást, sőt elutasítást még sosem tapasztalt. Amúgy meg elég bunkó is volt, be akart hatolni a személyes terembe.


Ezzel csak azt mondom, hogy rengetegen fiúk ezt csinálják, mert nem kell semmi hogy a lányokat elcsábítsák, csak belőtt haj meg meg egy kocsi. És a fiúk, kérdésedre válasz kérdező látják ám ezt. És akik normálisak, tiszta szándékúak, de nincs kocsijuk, azok sajnos hátrányból indulnak, mivel sok lánynak ennyi elég. Nem kell érzelem, csak pénz, mert a pénz presztízst jelent, lehet vele menőzni a barátnők előtt. És akkor ők valakinek hiszik majd magukat. És, bár én nem vagyok fiú és nem is nyilatkozhatok a nevükben, de ha az lennék, és iylen lenne a környezet, hogy én mint ember a kutyát nem érdeklem, de a kocsim meg a pénztárcám annál inkább, lehet néha én is el kedvetlenednék.


23/l

2015. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
#38 eddig ez volt a legvalamire valobb valasz. Sertesnek ne vegyek az elotted szolok mert mindenki velemenye szamit es mindet koszonom.
2015. ápr. 6. 19:52
 40/60 anonim ***** válasza:
13%
Én csak a rinyálást látom... Barátnőm nem a pénzem miatt szeret(nincs pénzem :( ), hanem azért aki vagyok. Aki meg olyan nőért sír akinek a pénzes jóképű izmos(testépítésben sok munka van, 38as válaszolónak: A szteroid nem megy le helyetted edzeni!)"bunkó" stbstb... Az meg is érdemli a sorsát.
2015. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!