Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ferfiak! Miert van az, hogy...

Ferfiak! Miert van az, hogy egyre tobb rendes, kedves huszoneves ferfi kezdi feladni a parkeresest? 18/L

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem ertelek titeket! Millio lanynak nincs baratja egyszeruen a nyafogas meg az "ugyse kellek neki", "ugyse tetszek neki"helyett osszekene szedni magatokat! Bizzatok magatokban az eg szerelmere! 18-22 evesen egyedulallonak lenni meg nem a vilag vege!

2015. ápr. 6. 19:08
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van igazság a 38-as írásában. Ha nem villog valami jó márkás kocsinak a kulcsa a kezedben, gyakorlatilag lesyarnak nagy ívből. Lehetsz Te akármilyeb rebdes, tisztelettudó férfi nem kellesz nekik. A tömegmédiából meg árad a szemét, lehetne itt számos példát hozni a tahó világtól kezdve a rib_a_nc hotelig.

Én 28 éves vagyok, rendes férfi, de nincs M60-as M5-ös kulcsom, és sok ilyet már alapból ELVÁR ilyen idős korra. Csak én eléggé szegény családból jöttem, és nem tolták alám a házat, kocsit stb.. Az ilyenek NEM kellenek a magyar nők többségének, tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek aki nem ilyen.

2015. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
bocs elütüttem E60-as az az M60 :)
2015. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
21%
41: Az anyagiak miatt ne sírj, azt te magad is elő teremtheted...
2015. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
84%
Jól fogalmalmaztál előteremtHETEM.. Ebben a szarkupac országban nem lesz olyan könnyű. Nekem nem fog apám 180 millás kéglit alám tolni, mint Sz.Petikének, vagy mint a többi szélhámosnak... A lényeg tisztességes emberként szinte LEHETETLEN normális anyagi körülményeket teremteni. Anélkül meg nincs nő, ezt nem kell tagadni.
2015. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
23%
44: Leteszel egy teknikusit elmész dolgozni közben egyetemen levelezőt végzel majd kimész külföldre. Vaaagy sírsz itthon és nem csinálsz szrt se!
2015. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

A #38-as válaszolóhoz hasonló nagyon ritka kivétel nagyon ritka felbukkanása sajnos nem mérvadó. Kevesen vagytok, a kisebbséget képviselitek, miközben a nőtársaitok 99%-a totálisan képmutató érdekalak. Egyébként egyetértek veled.


Mit gondoltok amúgy? Melyik éri meg jobban? Becsületesnek, jámbornak, segítőkésznek, empatikus lenni, s így a nők 99%-a le se szar benneteket és évekig (évtizedekig) várni a kivételre, vagy bunkónak, kicsit agresszívebbnek, tahóbbnak, BMW-slusszkulcsvillogtatónak lenni, s így a nők minimum 80-90%-a azonnal nedvesedik rátok és akár hetente váltogathatjátok őket?


Én az utóbbi életmódot választottam kb. két éve: edzés, sport, pénz nem elherdálása, abból lakásfenntartás, hamarosan autót is sikerül összeszednem remélhetőleg stb. Ez kell a nőknek! Ha Mohamed nem megy a hegyhez, majd a hegy megy Mohamedhez! Csupán annyi a "bibi", hogy majd cserébe kihasználást, lenézést kapnak tőlem a nők minimum 80-90%-a. Ez kell a k#rváknak, ez! Hát megkapjátok, mocskok!

2015. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
46/46 ott a pont pacsi tesó :D
2015. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
46-os jó,hogy ezt teszed,ha lenne lehetőségem én is megtenném!A 38-nak pedig tökéletesen igaza van nagyon pontosan megfogalmazta hogy mi a baj az egésszel!
2015. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
30%

Már jó párszor leírtam, de úgy látszik, itt nem szoktak olvasni...

tehát elég jól megfogtátok a probléma egyik oldalát: a média egy hamis, torz képet sugároz úgy a férfiakról, mint a nőkről is, és sokan ennek bedőlnek.


De van egy másik probléma is: a nők MINDEN ESETBEN a törzsfőnökre hajtanak - tehát az elérhető legnagyobb hatalmú férfira. Régen ez nem volt ekkora gond, mert egy nő tényleg csak egy törzset ismert, annak egy főnöke volt - ha pedig ő már foglalt, akkor a nő elfogadja a 2. legjobbat, ha az is foglalt, megy tovább.


De ma ez a "törzs" az egész Föld. És, ha a nő látja, hogy Travolta már elkelt, akkor még mindig ott van Belmondo... és, ha eléáll egy átlagos férfi, akkor a tapasztalatlan nő kineveti, hiszen úgy látja maga körül, hogy ezrével vannak férfiak, akik úgy néz ki (a tv-ből), hogy mind őt akarják.

Aztán, úgy 40 éves kora körül majd rájön, hogy ez nem így van - de akkor már elment a fél élete, és sok gyereke már nem lesz.


VISZONT!

Mit tehetnek itt a férfiak?

Mondjuk azon kívül, hogy nem kell nézni a Csalóvilágot és a többi szemetet, és akkor nem fognak ilyeneket sugározni?


1: Össze kell szedni egy adag önbizalmat!

Ha egy nő látja, hogy határozott vagy, van kisugárzásod - mindjárt másképp kezd érezi. Persze ettől még nem leszel Belmondo - de ugye közelebb vagy, ez sokat számít.

2: kell valami, amiben jobb vagy, mint mások!

Sokan ezért gyúrnak, de nem csak ez jöhet be. Igazából mindegy, csak egy a lényege: valamiben TE vagy a LEGJOBB.

Ez nagyon sokat számít egy nőnek - akkor, ha érdekli az adott dolog. Ha nem érdekli, akkor nem számít semmit.

3: és próbálkozni kell. Sokszor, és nem szabad megtörni.

Ez van.

Az állatvilágban is így megy, de ott még durvább szokott lenni a dolog.

2015. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
53%

Ja, és még egy érdekes dolog: a nőknek nagyon sokat számít a többi nő. Ha látják, hogy egy férfit ÉRDEKLŐDŐ nők vesznek körül, az automatikusan érdekes lesz nekik.

Az már mindegy, hogy ezek a nők a beosztottjai, az osztálytársai vagy a testvérei... legalábbis messziről, amíg ez ki nem derül. Oda fog jönni, és megnéz.

2015. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!