Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ferfiak! Miert van az, hogy...

Ferfiak! Miert van az, hogy egyre tobb rendes, kedves huszoneves ferfi kezdi feladni a parkeresest? 18/L

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem ertelek titeket! Millio lanynak nincs baratja egyszeruen a nyafogas meg az "ugyse kellek neki", "ugyse tetszek neki"helyett osszekene szedni magatokat! Bizzatok magatokban az eg szerelmere! 18-22 evesen egyedulallonak lenni meg nem a vilag vege!

2015. ápr. 6. 19:08
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim válasza:
57%
Érdekes dolog ez... szerintem azok a "nők" akik erre vágynak azok még nem értek megy agyilag... 18 éves koromig nekem is csak ilyen díszköcsög pasijaim voltak, és ezek általában nem is voltak hosszú életűek maximum fél év... aztán idővel rájöttem,hogy egy ilyen pasitól akármilyen tárgyi értékei is vannak nem fogom megkapni azt amire egy kapcsolatban vágyik az ember... arról nem is beszélve,hogy velem is csak úgy villogtak,mint a szaros kocsijukkal,hogy "nézd milyen fullos a csajom"... lassan 5 éve nem volt kapcsolatom... volt egy fiú, aki ugyan külsőre nem tetszett belsőre nagyon úgy éreztem,hogy egy hullámhosszon vagyunk, egyáltalán nem volt gazdag, kis faluban lakott a szüleivel,ami egyébként rohadtul nem érdekelt... ő nagyon odavolt értem... elmondtam neki,hogy bár nem tetszik annyira külsőre én mégis szeretnék adni egy esélyt a kettőnk kapcsolatának már meg volt beszélve egy találkozó is, mire közölte,hogy inkább hagyjuk a francba ezt az egészet úgyse lesz belőle semmi és otthagyott... azóta sem beszéltem vele... szóval nemtudom hogy akkor most a nőkben vagy a pasikban kell e keresni a hibát...
2015. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
28%

Nem úgy kell odamenni, hozzá (leereszkedően), hogy "na, most éppen nincs jobb - gyere, talán jó leszel te is!"

Akkor menj oda hozzá, ha legalábbis érdekel.


Amúgy ki az a sok kretén, aki lepontozza a jó válaszokat?

2015. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%
Itt már leírták előttem a lényeget, de azért azt hozzátenném, hogy aki ronda annak ennél még ezerszer rosszabb mint egy átlagos srácnak... Rondaként nemcsak, hogy nincs barátnőd, de még barátaid sincsenek, akikre számíthatsz.. 18/F
2015. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
86%

#51


Én is ezt tettem volna, ha éreztem volna, hogy külsőre kicsit sem az vagyok, akit akarsz. Jól tette a srác szerintem. Sok szartól megkímélt titeket, nem bántásból, de tényleg.

2015. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim válasza:
41%

51-es vagyok


itt papol mindenki arról,hogy mert a nőknek csak a kocsi a pénz meg a külső számít... erre itt vagyok én aki adtam volna esélyt,(mert rájöttem magamtól,hogy ezek nem értékek) egy olyannak is aki ilyen dolgokkal nem rendelkezik és bár külsőre nem egy adonisz több hónapnyi beszélgetés után a belsejét megismerve nagyon szimpatikusnak találtam... erre meg még én vagyok lehülyézve... hát akkor szenvedjetek csak,ha nektek az jobb... ennek a srácnak még életében nem volt barátnője,mert megmondta... 22 évesen még szűz és akkor én vagyok a szar,mert én megpróbáltam volna vele...

2015. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%

#55


Senki nem mondta, hogy szar vagy. De senkinek nem esne jól, ha olyannal lenne, akinek nem is tetszik. Legalábbis szerintem. Most miért lett volna jó? Szegény srác állandóan féltékeny lett volna, feszült emiatt, ami kihatott volna rád is. Én így látom.

2015. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
51-es, szerintem nem kellett volna kimondanod, hogy nem tetszik neked. Ezt megalázónak érezte (nagyon helyesen), és ezért mondta azt, hogy ne legyen semmi (szintén nagyon helyesen).
2015. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
36%

hat igen, itt szepen ki lehet olvasni hogy akik tenyleg nem talalnak part hosszutavon es feladjak azokkal nem csak annyi baj van hogy csunyak, vagy szegenyebbek, hanem egy egesz eletforma.

amiert mindeg mas a felelos nem ok. az elet igazsagtalan, a genetika, a tarsadalom, a nok, a vilag.

epp azert minden eszmefuttattas vege az hogy lenyugszunk es nem csinalunk semmit a valtozasert. szomoru.

2015. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
46%
Én szerencsére ritka kivétel vagyok, de a nők a pénzre mennek. Ez az oka. Meg nem lehet számolni, hogy mennyi stexi pina mászkál az úton förmedvény kopasz cigánnyla csak azért, hogy kiszálhasson egy szakadt audiból. Ez az oka. A rendes lányok pedig általában rusnyák és prűdek. Itt is ritka a kivétel. Egy kellemetlen küllemű srácnak pedig ne kelljen már teperni hónapokat egy szexuális élményért, mert a dagi tiszteli a testét...vannak itt bajok na.
2015. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:
100%

Hát igen, éppen ezért a csajok is vigyázzanak hogyan állnak a fiúkhoz (sokan mondjátok hogy úgyis a rendes pasi mellett kötnek ki), mert később egy házasságban visszaüthet a felszínességük. Ugyanis mi a biztosíték arra, hogy a korábban rendes, ám sok csalódáson átesett férfi nem később (házasság, család alatt) kezdi el igazán kiélni magát és akár kicsapongani?

Szóval szerintem ezzel mindenki vigyázzon, mert könnyen visszaüthet ;)

2015. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!