Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek korrekt, ha egy...

Szerintetek korrekt, ha egy egyéjszakás kaland után reggel hozzávág a férfi egy tízezrest a nőnek hozzátéve azt, hogy "volt már jobb alkalmi partnerem is"?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 23:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
kiba*szott császár az úr!
2015. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
45%
Szerintem ez nagyon elegans lepes lenne :) Nekem 26 eves koromig, volt kezdetek kezdeten par "baratnom" de nem jutottam el veluk a szexig,mert csak par hetes jarasok voltak,valamint meg puja voltam. Utana 17 evesen volt egy feleves kapcsolatom,ahol csak petting volt semmi tobb. Aztan 18 evesen lett az elso komoly baratnom, 7 evet voltunk egyutt, vele volt az elso es a kapcsolat vegen szepen meg is csalt ;) Most van a jelenlegi kapcsolatom,tobb mint fel eve es jol megvagyunk. En soha nem csaltam meg senkit,es az en szotaramban olyan nincs hogy egy ejszakas kaland. Egy full idegen nohoz en nem tudnek ugy hozza erni,ha egy egesz estes buli utan bele megy hogy lefekudjon velem. Ki tudja hogy fel oraval azelott kinek a farkat szopta a mosdoban.... Szoval a tanulsag, ha olyan no vagy, hogy benne vagy egy ejszakas kalandokban, vallald be a kockazatat annak,hogy a pali hozzadvag a vegen egy 10 ezrest ;)
2015. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!