Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a "LOL, dafuq, wtf" kifejezéseket használja élő személyes beszélgetés közben is?

Figyelt kérdés

Én személy szerint irritálónak találom, hogy valaki nem képes magyarul kifejezni magát, mert annyira menő, hogy az Y,Z generáció nézeteit teljesen magának vallja.

Csak én túlzom el ezt a kérdést, vagy mást is zavar?

Az élő beszélgetés alatt azt értem, hogy nem virtuálisan gép előtt ülve, hanem szemtől szembe való kommunikáció során szóban használják a fent említett kifejezéseket.


2015. ápr. 8. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem zavar és szerintem ezzel nincs semmi baj.

Most mennyivel másabb?

-wtf, ez meg mit csinál?

- Mi a f..sz, ez meg mit csinál?

Szerintem még ilyen szempontból a wtf "kultúráltabbnak" hangzik :D

2015. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Valaki ilyet mondana nekem szájba is vágnám. Még nem találkoztam ilyesmivel élő beszédben, de a rövídítések, hogy nem tom meg stb meg ok, sajnos nem kerültek ki. Engem már ezek is nagyon zavarnak, de azoktól plafonra tudok mászni még így, írásban is!

17/L

2015. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
OMG, milyen kérdés ez már? WTF, ennyire unatkozol, LOL? LMAO dafuq.
2015. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Missi_Key ***** válasza:

hogy halad a korral.

még mindig jobb mintha azt mondaná hogy "hideg vala" :D

2015. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Az agyhalott édesanyukájukat a mai tizenéves csecsszopóknak, felkéne tolni a seggükbe egy szinonimaszótárt hogy ne csak úgy tudjanak kifejezni egy jó zenét hogy "húúú adjaaa g**ci".
2015. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak a watafak-ot használom ennyi
2015. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Konkrétan az áll a kérdésem központjában, amikor valaki élő beszéd közben kimondja, hogy óemgé, vagy hogy vétéef.

Leírva még meg lehet érteni, hogy rövidebb, és gyorsabb leírni, és nem kell hozzá magyarázatot fűzni, de szóban semmivel sem tart tovább egy normális kifejezést használni helyette.

Úgy látom megoszlanak a vélemények, de mindenkiére kíváncsi vagyok.

2015. ápr. 8. 00:22
 8/13 opened paradise ***** válasza:

Nekem a "hideg vala" még tetszene is :D


Egyébként olyan embert képzelek ehhez,aki 1 napot sem lenne meg gép nélkül.

2015. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A LOL-t szoktam használni amikor valami vicces, de annyira nem vicces, hogy nevessek is rajta.

Ha az angol kifejezést használja valaki azon nem rökönyödök meg, beszélem a nyelvet értem mit akar.

A rövidítések használata furcsa, élőszóban még sosem hallottam, hogy daböljútíef.

2015. ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A "dafuq"-ot néha én is mondom, de nem jellemző. Amúgy meg tényleg haladnod kell a korral, az istók verjen meg.
2015. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!