Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a "LOL, dafuq, wtf" kifejezéseket használja élő személyes beszélgetés közben is?

Figyelt kérdés

Én személy szerint irritálónak találom, hogy valaki nem képes magyarul kifejezni magát, mert annyira menő, hogy az Y,Z generáció nézeteit teljesen magának vallja.

Csak én túlzom el ezt a kérdést, vagy mást is zavar?

Az élő beszélgetés alatt azt értem, hogy nem virtuálisan gép előtt ülve, hanem szemtől szembe való kommunikáció során szóban használják a fent említett kifejezéseket.


2015. ápr. 8. 00:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok konzervatív, de miért nem lehet azt mondani például egy szituációra, hogy fura. Helyette inkább hogy ez ilyen dáfakk. Beszélek angolul is, és belátom, hogy ha egy kifejezésnek nincsen magyar megfelelője, akkor helyénvaló az idegen nyelvből átvett kifejezés, de ha van helyette normális szó is akkor azt kellene használni, ráadásul a többség nincs is tisztában az idegen kifejezések jelentésével.
2015. ápr. 8. 00:40
 12/13 anonim ***** válasza:

van egy ismerősöm, aki folyamatosan "wtf"-ezik és élő beszédben


általában csak annyit reagálok rá, hogy "ayy lmao"

2015. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. A lol még nem zavar, mert azt gyakran hallom, hozzá szokott már a fülem. De a vétéef, 'döfák meg társaik szerintem gagyin hangzanak kimondva, max. a 15 éveseknek elnézhető. Mennyivel szebb és kifejezőbb egy miaf_sz. De amúgy nem érdekel ki hogy beszél, csak nekem nem tetszenek ez a kocka beszédstílus.
2015. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!