Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi a gond annak a...

Szerintetek mi a gond annak a tinilánynak a viselkedésével, akit a korabeli fiúk "öregnek" csúfolnak? Mit csináljon másképpen, hogy megfelelő "korúnak" minősítsék az ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Én nem találtam benne hibát, a ruhája se volt túl konzervatív, és volt benne visszafogott kacérság is.

Lehet-e, hogy kevésnek találják a kacérságát? Hogyan kell gusztusosan jobban és mi a túl illetlen szerintetek? Én inkább felelősségteljesebb lánynak látom. Ha ilyen fiút keres miért ciki ha nem mutatja magát könnyűvérűnek? Főleg fiúk véleménye segítene jobban, hogy ők mire figyelnek ilyenkor.


2015. ápr. 8. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért beszélsz magadról 3. személyben.

Rossz a társaság amiben fiút keres.

2015. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Aki nem fogadja el olyannak amilyen avval nem is érdemes próbálkozni keressen normális palikat
2015. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress másik palit.
2015. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan lányt, akit Te leírsz, ma már lasszóval alig lehet fogni. Ha meg Te vagy az a lány, meg ne változzál, le ne süllyedjél a gyökértelenek közé! A "korabeli fiúk" hülyegyerekek mind egy szálig. Keress olyat, aki nem "öregnek" fog csúfolni, hanem Nőnek fog tartani! Én biztos erre figyelnék (fel)! :)
2015. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!