Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nőt megcsaltak már,...

Ha egy nőt megcsaltak már, akkor nem okosabb dolog belemennie ilyesmibe?

Figyelt kérdés

Mármin olyan dologba, ahol garantált, hogy nem éri ez a csalódás. Pl. olyan pasival, aki az ismerkedés elejétől kezdve hordana erényövet, aminek a kulcsa a lánynál lenne. Aztán később, ha mégsem lesz belőle kapcsolat, akkor a lány visszaadja a kulcsot, és el van felejtve a dolog. Ha meg kapcsolat lesz belőle, akkor majd kiderül, hogy marad-e a segédeszköz.


Megcsalt lányok! Ez jó ötlet szerintetek? Miért igen, vagy miért nem?


A sztereotípiákat félre lehet tenni, hogy az ilyen pasi akaratgyenge, papucs, verni kell az ágyban, meg ilyen hülyeségek.



2015. ápr. 12. 13:07
1 2
 11/14 anonim válasza:

Érdekes lenne egy alternatív univerzumban így működne. A férfiak erényövben a csajok meg őrizgetik a kulcsokat. Vagy cserélgetik egymással. Én mondjuk élvezném de a férfiak 90%-a sztem nem :DD


Egyébként a felvázolt dologgal az a baj, hogy az erényövek elsősorban szexuális játékszernek minősülnek és nem valami tutibiztos eszköznek. Ahogy írták itt előbb, ez egy izgalmas játék szexuális életet nagyon jól fel lehet vele dobni. akár még hetekig se kell hordani elég egy-egy estére, már úgyis baromi izgalmas, ha a csaj kezében van az orgazmusod kulcsa. De ha a hűség bizonyításához ez kell, ott már baj van. Persze az egy jó mellékhatás, hogy ha egy szubmisszív férfi hord ilyet, mert ez izgatja, akkor a hűségében is biztos lehet a csaj. De visszafele sztem nem igaz, ha egy olyan férfira adná rá a lány akit ez teljesen hidegen hagy sőt zavarja, az valszeg azon munkálkodna hogyan szedje le minél előbb. Ráadásul egy csomó csajt szintén hidegen hagy az egész, sajnos ritka az olyan lány, aki benne van ilyenekben :D :(


24/F

2015. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Olyat kell a pasira zárni ami teljes biztonságot ad, és 24/7 hordható.

A hűség elérésére nem jó eszköz.

2015. ápr. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mi lenne az, 12-es?
2015. ápr. 17. 07:23
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem kellene nemekre bontani.

De még általánosítani sem. Én nem hiszek abban, hogy bármilyen kapcsolatban működne az egyenjogúság. Maximum azt tudom elképzelni, hogy bizonyos területeken az egyik fél dominánsabb, más dolgokban a másik. Ez teljesen független dolog a szexuális játékoktól. Az emberek jelleméből adódik. Legtöbb esetben az emberek ezt észre sem veszik egymás közt.

Azok vannak jól meg egymással akik kiegészítik egymást.

Két dudás egy csárdában nem fér meg.


Az erényöv lehet játék és életmód olyan emberek közt akik szeretik megélni az alá fölé rendeltséget.

Szerintem ebben semmi rossz nincs.

Azonban ez egy bizalomra épülő dolog. Csak az tud alárendelődni a másiknak aki bízik a másikban. Ezért egy bizalomvesztés után szerintem hasztalan eszköz. Azonban ha mindkét fél szeretné ezt a kritikus törést a kapcsolatukban rendbe hozni, és a megcsalt fél szeretne biztosra menni a megcsaló meg így akar vezekelni bűneiért akkor jó eszköz.

2015. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!