Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy pasas magasabb a lánynál az teljesen rendben van és a társadalom elfogadja, viszont ha a lány/nő magasabb akár 5 centivel is, akkor már főben járó bűn, és közeledni ne merészeljen a srác?

Figyelt kérdés
Teszem azt: adott mondjuk 165 centi magasságú srác, helyes, kelendő lányok körében - ezt úgy értem, hogy elismerik, hogy vonzó, szép, helyes arca van, de ott a kifogásnak, hogy alacsonyabb, mint a lány

2015. ápr. 12. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szomszéd Mari néni? o.O


Szerintem a társadalom azért azt ismeri el "igazi" férfinak, aki magas, mert az hatalmat, erőt sugall. Olyan, aki meg tudna védeni egy nőt. De ez csak egy berögződés, hiszen egy alacsonyabb férfi is lehet éppolyan tökéletes, mint egy magasabb. :)

2015. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem bűn közeledni, de szerintem sok nő úgy van vele, hogy legyen a pasi magasabb, hiszen a pasi az, aki erősebb, dominánsabb, védjen meg minket. Én ha csókolózok, nem lehajolni hanem felhajolni szeretnék. Erről meg mi nők nem tehetünk. Persze vannak kivételek.
2015. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet bennem van a hiba, de én rosszul vagyok az alacsony pasiktól. Mindig csak ordibálnak, és hatalmas az egojuk.. Az meg legyen az én bajom, hogy szerintem 180 centitől felfelé kezdődnek a férfiak.
2015. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18l
2015. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!