Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Egy 20 év körüli...

Lányok! Egy 20 év körüli lánytól miket lehet kérdezni az első találkozáskor? Idegeneknél valamiért nem tudok megnyílni, pedig beszédes típus vagyok, de ahhoz ismernem kell valakit, hogy tudjak kérdezni tőle bármit is.

Figyelt kérdés

Idáig 2 hosszú kapcsolatom volt, nagyon jó a humorom, szeretek beszélgetni, de idegenekkel valamiért nem találom meg a közös sávot...

Egy új találkozásnál kérdezek tőle 5-10 dolgot, hol lakik, mit tanul, dolgozik, család, sport, hobbi, barátok, stb, ezzel kapcsolatban beszélek vele 20 percet max, de aztán megáll állandóan a beszélgetés...


Amúgyis túl gyerekesnek gondolom, hogy ilyen alap dedós dolgokat kérdezek, de nem is tudom, hogy mégis mit kéne ehelyett vagy ez után...


Sosem volt ilyen gondom, mert általában mindig olyan lányokkal jöttem össze, akiket hosszabb idő óta ismertem, így úgymond sosem ismerkedtem...


A mai 19-21 éves emberek hogyan ismerkednek?


20-21 éves lányok, nektek mi szimpatikus nagyon egy első találkozáskor, mit vártok el a fiútól?


Orvosin tanulok, így inkább csak komolyabb beszélgetések történhetnek meg, ritkán van bulizós/piálós este, ahol vannak ismeretlenek is...


2015. ápr. 14. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott a hiba,hogy asszed így kell kérdezni a dolgokat,elkezdesz beszélni sztorizol aztán abból teszel fel kérdést,legjobbak az olyanok,amiken gondolkoznia is kell,nem tud hirtelen választ adni rá,viszont az se jó,ha túl sokat kell rajta gondolkoznia,tehát mondjuk ne azt kérdezd tőle,hogy mi a h2so4 :D
2015. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemen tanulsz? :)
2015. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szegedin
2015. ápr. 14. 23:25
 4/8 A kérdező kommentje:
A H2SO4-en nem hiszem hogy sokat kéne gondolkoznia egy orvosisnak :) egyébként nem tudom, hogy mit lehetne kérdezni, amiről esetleg tud sztorizni...
2015. ápr. 14. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Énis félek az idegenektől való találkozástól.A múltkor valamiféle villanást láttam az égen.Azt hitemm jönnek,majd befostam.
2015. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is az SZTE-re járok, ha van kedved mélyebben kielemezni a témát, akkor írj. Nem vagyok szingli, tehát nem akarlak pasinak befogni, ne aggódj, de elláthatlak egy-két bizalmasabb infóval.
2015. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv Szegeden :D

Hallod, az egyes jól mondja. Bele lehet ___ni abba sajnos, ha már kérdezőbiztost kell játszani. A jó kommunikáció asszociációk százát hordja magában. Mesélsz ezt-azt, kifejtesz véleményt dolgokról, vagy ő is, és erre reagáltok, kifejtitek a saját meglátásaitokat. Ehhez persze nem elég egy jó kommunikációs képességgel, széles látókörrel, intelligenciával rendelkező egyén, kell a másik is. Azért is olyan nehéz ma jól beszélgetni lányokkal, mert 80%-uk egyszerű, mint a vágódeszka.

2015. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én anno szedtem össze sotes lányt pedig corvinusos vagyok :D neked meg konnyebb orvosiskent: Sztorizz a durva anat vizsgáról, vagy ha annyi idős vagy, akkor hogy keverted ossze farmakológia viszgara a vegyület. Csoportokat. A kerdesek ugyis adódnak csak ne stresszelj. Nem vizsgaztatod, hanem beszélgetsz. A téma mind1 csak indulj közös témától és hatha találsz valami kapaszkodót a folytatáshoz.
2015. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!