Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akinek nem megy a csajozás...

Akinek nem megy a csajozás ismerkedés dolog az nem is tekinthető férfinak? Lehet hogy bele kéne törődnöm hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 08:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De már lassan be kattanok hogy nincs barátnőm.Úgy érzem hogy így felesleges mindennek egy nő nélkül.
2015. ápr. 21. 09:00
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Nekem sincs évek óta barátnőm. Leragadtam egy kislánynál aki elutasít! Aztán közben keresgélek mást de egyikkel sem jön össze még a randi sem, nem hogy kapcsolat. Nagyon szomorú a helyzet de be kell látni mi miatt van! A lányoknak a külső a lényeg! Aki jól nézz ki annak van csaja, aki meg nem... Na azok mi vagyunk!
2015. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
hát igazad van sajnos.
2015. ápr. 21. 09:17
 14/22 anonim ***** válasza:
Én már egy negyven körüli férfi vagyok. Én nekem sem ment a csajozás fiatalon. 23 évesen szűz voltam. Mindig azt a szöveget kaptam ne akarj görcsösen, meg majd betoppan a nagy ő. Ezeket a baromságokat felejtsétek. Nem toppan be senki. A nők úgy néznek keresztül rajtatok mintha nem is léteznétek. Nincs jó külsőd, nincs pénzed és még nincs egy jó dumálókád sem, soha egy nőnek nem fogsz kelleni. Maximum egy ku.. kirázza 5 perc alatt és megszabadít 5-10 ezer forinttól. Ezért meg kell változnod belsőleg. Játszd a macsót a rossz fiút. Amit most írok a nőknek nem fog tetszeni. Hazudj. Nem hazudsz nincs pun... Persze csak akkor ha dug.. akarsz. Változtasd a külsőd. legyél állandóan nők között. Beszélj állandóan velük. Légy rámenős. 100szor flörtölsz egy befog jönni. Legyél spontán. Nehogy észrevegyen bármit abból mert te majd megőrülsz érte. Lehet hogy még pofont is kapsz nőtől mert nyílt és szókimondó vagy. /nem bunkónak kell lenni/ De egy régebbről ismert nőt négyszemközt nyugodtan meg lehet spontán csókolni, ha kapsz pofont, kit érdekel? De ha azt mondod már egy régebbről ismert nem a széttett lábairól ismert hölgytől, hogy: annyira kívánlak, nagyon megdug..lak! Sok férfi nem mer ilyet mondani spontán azonnal egy nőnek. De mondjatok. Beszéljetek. Mert ha nem vagy jó kinézetű és nincs sok pénzed, ezért nagyon kell tudnod beszélni, hatni a nőkre. Míg a szép fiúnak 10-ből tíz nő bejön addig aki nem az 100-ból egy vagy két nő fog bejönni. Sok munka. Én már volt mire hazaértem elfáradt a szám. De megérte, mert volt amikor sikerült és boldogan du..am nővel és a fark.. is elfáradt. Ezt kell tennetek mert ha nem nincs nő, nincs pun.. és nem dug..k. Fogadjátok meg egy tapasztalttól!!!!
2015. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Dehogy nem vagy attól férfi! Ne mondj hülyeségeket! Én pl-ul kifejezetten kedvelném az ilyen tipusu pasikat, mert az ilyenek legalább nem beképzeltek. Hányéves vagy?
2015. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

ma 9.17


Sok szempontból van igazság abban, amit írsz. Nekem pl. kifejezetten vonzó ez a szemtelen, csipkelődő, pimasz stílus. Magabiztosság, ami vele jár.

De! Egyrészt, ha mindez megjátszott, sz*rt sem ér.

Másrészt a kérdező nem b****ni akar, hanem kapcsolatot. Különbség. Egy kapcsolatban nem tarthatod fent a látszatot évekig.

2015. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16-os. Én csak a basz..ról beszéltem. Nem derült ki a kérdezőtől mit is akart. Hosszú távút vagy csak egy numerát. Én írtam a 14-est. De amit leírtam benne teljesen igaz. Ha hosszútávú kapcsolatot akar akkor az már nehezebb ügy. Romantikázni és elhitetni, hogy mi vagyunk a nagy ő neki. Na ezt egy átlagos férfinak nagyon nehéz elérnie. Én sem voltam soha életemben az a férfi akit egy nő hosszútávra akart. Nem kellettem férjnek vagy apának egy nőnek sem. De ettől még nem akarok egyedül lenni. Flörtölök nyomulok csak azért, hogy lefektessem. Ha lenne olyan aki azt mondaná, hogy állj meg szeretném érezni azt ami belül vagy akkor boldog lennék és ő lenne a feleségem. De ezt egy átlagod férfi nagyon nehezen kapja meg. Ezért írtam amit írtam és úgy éreztem , hogy nem érdemes áltatni egy fiatalt, aki nem érti miért nézik semminek.
2015. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Számomra kiderült mit akar:

"több féle képen is próbálkoztam hiába.

egy komoly kapcsolatot szeretnék. "


A többit, amit írsz, értem.

2015. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Értem most már én is elolvastam az összes hozzászólást. Hát ez a nagy helyzet. Hosszútávú kapcsolatot nehéz megkapni annak, akit nem értékelnek semmire. De azért miért ne élvezzük az életet? Ha még egy egy éjszakás kaland sem jön be egy hónapban akkor tényleg bekattan az ember. Áltatni meg nem kell senkit. Sajnos nincs más amit tehet az ember.
2015. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, tesó! Ráadásul abban a szituban vagyok, mint a 12-es válaszoló, de hála az égnek, többek között, erőt adnak olyanok, mint a 14-es. Ezért mondom, hogy soha nem adom fel! És ezt ajánlom neked is. Ha ezerszer buksz el, ezerszer kelj is fel. Nem alku tárgya, hogy győzni kell.
2015. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!