Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elkezdtem edzeni, hogy ne...

Elkezdtem edzeni, hogy ne csak ronda nőknek kelljek, de nagyon nehezen fejlődök és nagyon megerőltet az edzés, és fáradt vagyok, ezért kirúgtak a munkahelyemről, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Igazából tök midnegy, mert akkor is kirugtak volna, ha nem edzek, mivel nagyon nehezen ment a munka a folyamatos depresszió miatt, amiért csak ronda kövér nőknek kellek.


Igy nem lehet élni.


Pedig én csak egyszerü dolgok szerettem volna, egy tisztességesen kinéző nőt. Hát nem jár nekem ennyi? Annyit szenvedtem már az életben, más meg szépnek születik és minden (a fontos dolgok) könnyen megy neki :(


2015. ápr. 26. 14:48
1 2
 11/20 anonim válasza:
Aki nem akarja, hogy segítsenek rajta, azon nem lehet segíteni... :D Én éreztem már jól magam olyan fiúval, aki egyáltalán nem tetszett, mert egyszerűen szórakoztató volt, és nem egy depressziós balfarok. :)
2015. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Interferencia ***** válasza:
Te se vagy normális...
2015. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

nekem is volt már "fiatal, vékony, nem ronda" nőm, de az általános tendencia nem ez!


és ilyen 1000ből 1 véletlenekre nem alapozhatok!


Más minden héten másik fiatal vékony nemronda nőt dug, vajmi kevés eröfeszitéssel

2015. ápr. 26. 15:19
 14/20 Interferencia ***** válasza:
92%
Igen, nyilván mindenki másnak csak az ölébe hull minden jó, te pedig ha megszakadsz, akkor sem érsz el semmit, pedig neked is járna.
2015. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
hát igen, nekem is járna!
2015. ápr. 26. 15:26
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor sem jarnek veled ha helyes lennel es sportos. A nok szamodra csak dugni valo targyak, akiknek szerinted az egyetlen ertekuk, ha sovanyak. Siralmas vagy.
2015. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

a nők számára a férfiaknak az egyetlen értékük a határozottság. Meg hát a külsejük.


ugyhogy a lányok sem szentek...


máskülönben sok jópasi ugyanugy csak a nemiszervet látja a nőkben, mégis sorba állnak nekik

2015. ápr. 26. 15:33
 18/20 Interferencia ***** válasza:
15: Ironizáltam...
2015. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező te bolond vagy! Nekem sincs jobb helyzetem de ennyit nem sírok. A mai világban ha nem vagy jó külsejű akkor nem kapsz nőt ha fejen álsz úgy sem! Edzél tovább! Évekig! Vagy törödj bele abba ami neked jutott, a kövér nőkbe vagy a magányba és hokizz.
2015. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy te ilyen szolgalelkü vagy
2015. ápr. 26. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!