Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi esély van a nyomi fiú...

Mennyi esély van a nyomi fiú + gyönyörű lány kapcsolat kialakulására?

Figyelt kérdés

Tehát a rajzfilmekben, vígjátékokban gyakran van olyan klisé, hogy egy eléggé nyomi fiú akar csajozni (az ottani legszebb lány a célpontja), de értelemszerűen beég előtte, de a csaj ahelyett, hogy elküldené, megmosolyogja és elfogadja az éppen aktuális társalgás kezdeményezést (vagy éppen randira hívást). És így a legszebb csaj nem az izmos keményfiúkat, hanem a nyomigyereket választja.


Én annyira nem vagyok nyomi, de nem ártana egy ilyenbe belefutni.


Mennyi esély van a valóságban erre?


2015. ápr. 28. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha van lóvéd nagyon is sok!
2015. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány
2015. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
Filmek? Ja, olyanokra gondolsz, mint a "Túl jó nő a csajom" és a többi ilyen félrevezető marhaság? Ezek mind mesék! Ilyen a való életben nincs. Egy gyönyörű nő soha nem áll le átlagos, vagy az alatti férfiakkal ismerkedni, nyilván egy szép nőnek is megvannak a maga igényei. De nincs ezzel gond! Zsák a foltját előbb-utóbb megtalálja. Egyébként engem az ilyen retardált, hazugságra, megtévesztésre alapozott filmek baromira irritálnak.
2015. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!