Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor viselkedik így egy fiú? 19L

Mikor viselkedik így egy fiú? 19L

Figyelt kérdés

Most az ilyen hozzáállásról mit gondoljak?


Az adott srác, aki célozgatott kettőnkre, meginvitáltam egy beszélgetésre. Igent mondott, de mégsem keresett.


Ő bármikor felhívott, írt, hogy talizzunk stb, én igent mondta és kivétel nélkül taliztunk is.


Ez ilyen barátság féle, szóval semmi sem történt közöttünk. De mivel állandóan közeledett felém, gondoltam meg kell ezt beszélni. Mellesleg ő mondta azelőtt, hogy ezt majd megbeszéljük. Tehát ezért is mertem feldobni a dolgot. Erre tessék...


Most mit gondol magában? Hogy elfelejtem? Én sosem csinálnék ilyet. Miért nem mondott nemet? Dehát basszus jóban vagyunk, nem is értem ezt az egészet. Gáz, hogy képtelen legalább írni.


2015. ápr. 29. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt kissé furcsán fogalmaztad meg :)
2015. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!