Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok ajánlani magyar nyelvű...

Tudtok ajánlani magyar nyelvű PUA, csajozós anyagokat, (elsősorban csajozós guruktól) amik tényleg működnek, esetleg kipróbáltatok?

Figyelt kérdés
PL: csábítás akadémia anyagok, Mex, pua közösség anyagok, stb, amit ti is kipróbáltatok, és működik, vagy nem próbáltátok ki, de szerintetek jó?

2015. máj. 6. 11:05
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én anno elmerültem a témában, megosztom Veled a tapasztalataimat.


Ezek a PUA guruk azt akarják veled elhitetni, hogy jó nők felszedéséhez csak a magabiztos hozzáállás/duma/technikák/taktikák szükségesek, holott ez hazugság. Bagatelizálják a társadalmi státusz, külső, pénzügyi/vagyoni helyzet szerepét, amit azért tesznek, mert akinek ezek megvannak, nincs szüksége a hülye PUA anyagaikra. Én a PUA cucokban való elmerülés helyett inkább azt ajánlom, hogy ezt az energiát az életed (életsílus, karrier, személyiség, sport) építésére fordítsd (bár tudom, hogy ez keményebb dió, mint PUA videókat nézni), és majd nagyot fogsz nézni ha jönek a pozitív eredmények.

2015. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Bagatelizálják a társadalmi státusz, külső, pénzügyi/vagyoni helyzet szerepét"


Nem bagatellizálják, csak azt vallják, hogy nem ezek a legfontosabbak (kivéve persze, hogy sugar daddy akarsz lenni és eltartani egy pénzéhes nőt). Kizárólag ezekkel egy nőből sem fogsz tudni mély és erős érzelmeket kiváltani. Viszont ha magabiztossá válsz, tisztában vagy önmagaddal, illetve megtanulsz hatékonyabban kommunikálni az emberekkel (amit a PUA is tanít), akkor ez pl. a státuszodon és az anyagi helyzeteden is nagymértékben javítani fog.

2015. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!