Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire fontos...

Lányok! Mennyire fontos nektek ismerkedésnél, hogy a fiú kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 06:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen jelzéseket adtál? Észrevette rajtad kívül más is?
2015. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Az igazsag az, hogy tetszik nagyon egy lany, es sztem en is tetszem neki, de csak egy kicsit mertem kozeledni, mert bizalmatlan vagyok, es nem is volt meg eddig baratnom. De most, ezek utan mar mashogy allok hozza, meg egyszer koszonom! :)
2015. máj. 9. 15:22
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es


Hosszabb szemkontaktus, mosoly, felé fordulás, engedtem belépni az intim terembe, megérintettem.

Magyarán minden pozitív jelzést megkapott ahhoz hogy lépni merjen:)


Egyetlen férfi ismerősöm volt aki nem reagált rá. Megvontam a vállam és elkönyveltem hogy félreértettem valamit és mégsem jöttem be neki. Évekkel később derült ki, egészen pontosan az esküvőm utáni partin ahol részegen bevallotta hogy szerelmes volt belém egész idő alatt, de nem mert lépni.

Mindenki vonja le a saját konzekvenciáit belőle.

2015. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as, ez azert durva sztori, en azert egy kicsit osszetortem vna belul.. neki mondtad, h tetszett neked? Gondolom nem.:D most egy lanytol hasonlo jeleket kaptam, mindenkeppen lepek, mert nagyon tetszik nekem, egyaltaln nem akarom, hogy elusszon ez a lehetosegem..
2015. máj. 10. 01:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, jól tudta hogy tetszik nekem. Ennek ellenére nem lépett, kisebbrendűségi problémái voltak.

Több hónapot vártam arra hogy elhívjon randizni, majd meguntam a dolgot.

A sors iróniája, hogy rajta keresztül ismertem meg a férjemet, ő szervezte meg azt az összejövetelt ahol először találkoztunk és felfigyeltünk egymásra. Ez már 10+ éve történt és néha eszembe jut, hogy vajon mi lehet vele. Az első gyerekünk megszületése után eltűnt az életünkből.


Szóval ne habozz, lépj!

2015. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!