Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, jöttetek már össze...

Lányok, jöttetek már össze olyan sráccal aki egyébként egyáltalán nem jött be külsőleg, de annyira jónak tartottátok a személyiségét?

Figyelt kérdés
Ha igen végül is hogyan végződött ?

2015. máj. 11. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
jó kérdés ez engem is érdekelne
2015. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nagyon kedves, figyelmes, ragaszkodós srác volt. Aztán már idegesített a túlzott ragaszkodása, folyton rajtam lógott, féltény volt a családomra, a barátaimra. Egyre hisztisebb lett, és negatívabb, folyton csak panaszkodott, hogy mit változtatna magán, de nem megy. Elegem lett szakítottam.
2015. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan ezen az oldalon ismertem meg egy fiút, elkezdtünk beszélgetni, majd képet cseréltünk. Meg volt a közös hang, de külsőre kifejezetten nem jött be. Értelmes, értékes srácnak tűnt, úgyhogy adtam neki egy esélyt és elmentem vele randizni.

Azóta együtt vagyunk :)

2015. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Minden álmom, hogy olyan lánnyal járjak, aki szerint ronda vagyok, csak "adott egy esélyt".


Ja, nem, kössz nem.

2015. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyet. Az eleje jó volt, később annyira ragaszkodóvá vált, hogy az már idegesített. Folyton velem akart lenni, nem hagyott levegőt venni. Ha tanulnom kellett hisztizett, nem értette meg. A végére már egyáltalán nem is kívántam, kifogásokat kerestem hónapokig, miért nem akarok vele szexelni. Ha hozzámért már az idegesített. Végül ráébredtem, hogy ez nem jó és szakítottam vele.
2015. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
és az elején, még jó volt a szex annak ellenére, hogy külsőre nem is tetszett ? :) Volt bármiféle szexuális vonzalom egyáltalán ?
2015. máj. 11. 12:29
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a #2. válaszadó helyzetével.

Előbújt a túlzottan ragaszkodó, hisztis énje, már-már kicsit lányosnak tűnt. Nem azt mondom, hogy baj, ha meg akar adni minden... de nekem nem kell minden.

2015. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

fodítsd meg a dolgot:


te összejönnéél egy olyan lányal aki mondjuk 150 magas, és 100 kilo?!

pattanásos.


Ugye hogy nem, bármiylen lenyűgöző a személyisége is, a külső vonzalom elengedhetetlen!


pénzért, lehet bármi.

de felejtsd el hogy ha nem tetszel a csajnak, összejön veled, mert jó dumád...

2015. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Hosszútávon nem fog működni egy olyan kapcsolat, ahol nincs meg a kölcsönös vonzódás.

Lehet erőltetni, de nem lesz jó vége.

2015. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A szex mindig is jó volt vele, fizikai értelemben. Viszont később, ahogy egyre unszimpatikusabbá vált a viselkedése miatt, ahogy távolodtam tőle lelkileg, úgy rázott ki a hideg minden egyes érintésére.
2015. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!