Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, jöttetek már össze...

Lányok, jöttetek már össze olyan sráccal aki egyébként egyáltalán nem jött be külsőleg, de annyira jónak tartottátok a személyiségét?

Figyelt kérdés
Ha igen végül is hogyan végződött ?

2015. máj. 11. 12:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok: nem úgy adtam esélyt, hogy na, én a gyönyörű hercegnő leereszkedem hozzá. Hanem úgy, hogy hátha találkozásnál lesz valami vonzalom közöttünk. Nyilván, ha nem éreztem volna semmit, nem hülyítem, de a személyisége és a kisugárzása olyan szinten magával ragadott, hogy annak ellenére, hogy először nem jött be, utána nagyon elkezdtem hozzá vonzódni és ma már úgy látom, hogy jól is néz ki és nagyon tetszik.
2015. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
4éven át sokkal szebb barátnőm volt mint ahogy én nézek ki :D és elég sokan írják, hogy igen volt már ilyen szóval nem alaptalan a kérdésem szerintem :D, köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek :)
2015. máj. 11. 12:36
 13/20 anonim ***** válasza:
én is ronda vagyok a legtöbb ember szerint, de volt már barátnőm, egyéjszakásom is, nyílván nem olyan sűrűn akad csaj mint a helyes páwa swag joló vagy izmos durva fickóknak, de nekem már az is csoda, hogy valami összejött annak alapján amilyen csúnyán szoktak bántani a külsőm miatt, nem is olyan rég is megkaptam, hocs mennyire csúnya vagyok és ki is röhögtek
2015. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az 1. barátom volt.

2 év után elmúlt a rózsaszín köd és taszított a külseje, nem vonzódtam hozzá szexuálisan.

Eldöntöttem, hogy ezentúl csak olyannal jövök össze akihez vonzódom.


L20

2015. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Énis adtam így egy esélyt egyszer egy fiúnak, mert belsőleg tényleg annyira bírtam, mármint így az életfelfogását, gondolkodását. Csak aztán persze mivel nem vonzódtam hozzá, inkább úgy néztünk mint vmi túl jó barátok, mert egy év alatt csak csók volt köztünk, és annyi. Nekem semmi indíttatásom nem volt, hogy jobban közelítsek felé, ő meg nem mert. Szóval sok értelme így nem volt, egy kapcsolat nem kapcsolat testi vonzalom nélkül, úgy látom, és hosszútávra nem lehet így tervezni. Kivétel azokban az esetekben ahol a szex nem mérvadó.
2015. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen.
2015. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem egészséges egy ilyen kapcsolat...

#15 Ebből pl. a pasinak szerintem az jön le, hogy a "nőők" nem szeretnek szexelni.

2015. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én igen, több, mint 3 évig voltunk együtt. Mackósabb volt, fél fejjel magasabb nálam , szőke - kék szemű, rapper forma. Totál nem az ízlésem tükörképe, de szerettük 1mást, nagyon. A kapcsolatunk azért ment tönkre, mert első párkapcsolat volt mindkettőnknek, nem tudtuk még, hogyan kell bánni a másikkal , így ennyi időven szépen felhalmoztunk néhány kisebb sérelmet, ami egy ganégolyó gombolyodott össze, majd mint a bowling bábuknál, úgy csapott szét közöttünk. Közös megegyezésre ért véget a kapcsolatunk. Mostanra már mindketten felnőttünk, 21 - 22 évesek vagyunk :) És bevallom őszintén, nem tudom, hogy mi fogott meg benne , amikor 15 - 6 voltam :D
2015. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Volt. Nem csúnya srác, de a típus, amit ő megtestesít, sosem jött be nekem. Nem tetszett. Viszont annyira magával ragadott a személyisége, annyira érdekes volt, hogy egyszer csak azon kaptam magam, hogy külsőre is tetszik, hogy nagyon vonz. Nem azért, mert akkora jó pasi, hanem mert az is ő. Számomra is furcsa volt, nem lett belőle semmi nagy dolog amúgy, teljesen más okból, de vicces, hogy azóta a hasonló kinézetű srácok is érdekelnek:)
2015. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igen, jártam ilyen fiúval, de egy idő után megromlott a kapcsolatunk, és minden viselkedés alkalmával a fejemhez vágta, hogy mert én biztos tökéletes vagyok, ő meg mindenben a rossz, pedig soha nem mondtam, vagy utaltam arra, hogy ő átlagon aluli külsővel rendelkezik. Aztán egyszer békültünk, akkor pedig ragaszkodó lett, mert én milyen jó vagyok, hogy vagyok neki, ne hagyjam el stb. Még később pedig mindenkire féltékenykedett, hogy én ne menjek barátnőzni, mert megtalál valami pasi, a családomra is féltékeny volt. Egy veszekedés után gondolkodtam, és minden rossz eszembe jutott vele kapcsolatban. Összeveszve mentünk aludni, és amikor megérintett, majdnem elhánytam magam. Soha nem lesz jó vége, ha olyannal randizol, aki egy kicsit sem vonz szexuálisan. :(


Amúgy bocsi kérdező, nem akartalak megijeszteni. :D Simán működhet a kapcsolatod, ha egy nem viselkedsz úgy, mint egy idióta :D

2015. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!