Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi okból viselkedik így a fiú?

Mi okból viselkedik így a fiú?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett nekem egy srác és elkezdtem írni neki, próbáltam flörtölni, szóval ő is rájött arra, hogy nem közömbös nekem. Ő is keresett utána engem, de sokszor hihetetlenül bunkó volt, mindig éreztette velem, hogy nem akar tőlem semmit, mert nem tart elég jó nőnek és ezért teljesen kiábrándultam belőle, a lekezelő stílus miatt. Pár hete soha nem kerestem fel őt, mindig ő ír napi szinten és a korábbi kedvességem felváltottam én is bunkóságra, flegmaságra és míg régebben csak a válaszait lestem és egyből reagáltam rá, most elolvasom az üzeneteit és fél óráig nem is írok. A csávó azóta teljesen rám van kattanva, napi szinten keres élőben és neten egyaránt és próbál kedvesnek lenni, nyalizni, ha egy szavas válaszokat adok és levegőnek nézem, akkor is mindig kezdeményezi a beszélgetéseket, kisregényeket ír. Mi ez a pálfordulat? Már huszonévesek vagyunk, nem tinik.
2015. máj. 11. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszat tesz az egójának, hogy már nem akarod őt.
2015. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik minden szerencsétlennek azt mondják, hogy legyenek bunkók a nőkkel. Lehet, hogy a srác is azt hitte, hogy ha flegma lesz, akkor jobban fogod akarni. Aztán nem így sült el. Persze az is lehet, hogy teljesen más áll a háttérben.
2015. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk akkor még nem érzett semmit irántad, csak barátságot és az idő múlásával rájött, hogy esetleg mégis szeret. De lehet, csak én vagyok naiv.
2015. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!