Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor szerelmes belém a...

Most akkor szerelmes belém a tanárom? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Tehát amiket eszrevettem:

-próbál szemezni

-egyfolytában ràm mosolyog

-mindig engem néz

De komolyan. Odanézek: engem néz, és még akkor sem veszi le rólam a tekintetét, amikor tudja hogy eszrevettem. Sőt. Még szemezni is próbàl. Most nem reagàlom túl, de mi a franc ez???



2015. máj. 12. 20:32
1 2
 11/14 anonim válasza:

Velem és a tanárommal is ez van..

Nyíltan kimondta, hogy engem tart a legértelmesebbnek és a legértelmesebbnek az osztályból, mindig szól, hogy örülne, ha bent maradnék beszélgetni, vagy ilyesmi, hosszan szemezgetünk, de nem hiszem, hogy szeret, sajnos.

2015. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pedig az alapján, amit leírtál, azért lehet hogy mégis...szóval hogy érez valamit :)
2015. máj. 12. 21:15
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem! Soha egyikőtök se kezdjen ilyenekkel.

Nem csak a pedofília miatt. A másik egy felnőtt, rengeteg élettapasztalattal, ami nektek nincs. Még ha megpróbálnátok se menne. Másrészt meg beteg.


A tanárokat megértem, elvégre ott az a rengeteg élettel teli fiatal, a legtöbb jó gyerek, rendes. És a lányok hirtelen testileg megérnek. Huh. Azok a kemény idők (ott lent gatya tájékán). A tanárok meg elfelejtik hogy itt gyerekekről van szó, csak mert érett nő külsőtök van.

Nem kell kerülni, de direkt erősíteni se az ilyen kapcsolatot. Tartsátok meg az egészséges tanár/diák viszonyt.

2015. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 13. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!