Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges a dolog? Többi lent.

Lehetséges a dolog? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megismertem egy lányt, a legjobb barátom osztálytársa, jóban vannak. Ő 9-es, én 8-os. Na most... Szeret számízógépezni (lolozik, hearthstoneozik meg ilyenek), anime-fan (vagyis Otaku), és rocker. Én is ilyen vagyok. A különbség csak az, hogy ő antiszociális. Szünetekben egyedül van, fél az emberektől, nem szeret fényképezkedni meg ilyenek. Sokszor kezdeményezek beszélgetést online, mert nem tartja jó ötletnek, hogy találkozzunk. Meg szerinte nem is biztos h fogunk (?). Egyszer mondtam neki, hogy nagyon szívesen meghallgatom a gondjait és segítek is. Erre megkaptam, hogy sose értette, ez miért jó, attól, hogy elmondja nem lesz jobb, meg hogy ha meg nem tudja megoldano, az megint az ő dolga. Egyik ismerősömet kérdeztem erről, ő is ilyen antiszoc fajta, és azt mondta, hogy SOHASEM fogom tudni rávenni, hogy "kiöntse" a lelkét. Viszont én meg nagyon megkedveltem. Nem muszáj a párkapcsolat, de legalább szeretnék vele nagyon jóban lenni. Viszont nem sokat beszél velem. Játék közben is kb. 3x annyit írok, mint ő. Bennem van a hiba? Ajj nagyon jól jönne pár tanács... Kérdezhettek is nyugodtan, de szeretnék valamit már tenni a dolog érdekében...

14/F



2015. máj. 13. 19:34
 1/1 anonim válasza:

Az ilyenekkel nehéz... a nővérem is ilyen, sokszor vágott bántó dolgokat a fejemhez, tudom miről beszélsz. Talán az anime segíthet. Azzal talán elindulhatna valami. De.. ah.. rossz leírnom... ne remélj semmit.

Azért sok sikert, remélem összejön valami :)

2015. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!