Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj az első szex?

Nagyon fáj az első szex?

Figyelt kérdés
2007. márc. 17. 17:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%
Férfiként nem. A női oldalról nem tudok első kézből nyilatkozni, de mindenképp a partnertől és a légyott milyenségétől függ. A gyengédség a kulcsa mindennek.
2007. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
97%
Hát egy kicsi szúró aztán feszülő érzésed lesz majd de nem vészes De meg kel szokni a pasit amíg benned van... DE egyébként a szűzhártya már az első szex előtt elazskadhat álltalába attól fáj hogy nem vagy elég nedves... Ja és attól is függ hogy a pasid egy vad állat akit csak az érdekel hogy beléd élvezzen vagy egy gyengéd pasi aki mindent megtesz az örömödért...
2007. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
95%
Az én pasim mindent megtett azárt h nekem jó legyen, mégis vagy 2 cm ig bírtam, utána huzódtam egyre feljebb mert azt hittem ez a vég. annyira fájt. Olyan mintha egy hatalmas 2 m vastag fal lett volna ott. 4 napig próbálkoztunk ugyanígy, utána sikerült. Ez 1 éve volt. Mára minden renddben :)
2007. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is fájt, de tényleg azért lehet, mert nem vagy elég nedves. Az első 3 alkalom nem volt jó nekem, de azóta imádom.
2007. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
95%
az első fáj egy kicsit, de nem annyira...nekem utána már nem fájt!
2007. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
93%
Hát, elmondom, hogy ezt a lapot sokszor felkerestem. Mivel eléggé elvoltam keseredve. Remélem a történetem fellelkesíti mindazokat akiknek problémájuk van. Majdnem 4 hónapja vagyok együtt a barátommal, körülbelül másfél hónap után kezdett szóbajönni a szex. Nagyon aranyos, és megértette, hogy nekem még idő kell mivel még nem voltam senkivel. Egy idő után próbálkozni kezdtünk, és hát nagyon fájt, folyton húzódzkodtam, és elkeseredettségemben már sírtam. Nemtudtam mitteni, mert hiába éreztem hogy szeretem, mégis fájt.Elmondtam neki, és megértette, hogy még várjunk vele. Egészen pár nappal ezelöttig, amikor megtörtént és minden jó volt. Minden azelötti rosszélményt elfelejtettem. Azt hiszem ez az egész bizalom, és idő kérdése, ha eljön a megfelelő alkalom, és illető, akkor nem fog fájni.
2007. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
89%

nekem nem fájt annyira az elso,mert gyengéd volt a párom,és még jo is lett a végére,persze oragzmus kizárva az elsonél.de jol eso érzéd volt. Viszont a második pasimmal már nagyon rossz volt és mindez azért mert nem éreztem,hogy szeret engem,és hogy fontos lenne neki az,hogy nekem is jo legyen.

szoval ez attol fugg miylen érzelmeket tápláltok egymás iránt,mennyire mélyek ezek az érzelmek..

2007. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
88%
Heló erre a kérdésre énis csak a választ keresem. Még szűz vagyok de a barátommal már tervezzük régóta ezt az alkalmat és bevallom anyi helyről csak azt hallom hogy fáj és milyen rettenetes hogy már nem is akarom az egészet mert félek tölle. Hogyha nagyon szörnyű lesz vagy valami :(((
2007. nov. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
90%
nekem az elso eggyutt let nagyon fajt,de szerintem a pasim hibaja volt de azota felek!!!
2007. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
95%
Ha eléggé felizgulsz és benedvesedsz akkor nem fáj.jah és nem szabad félni tőle.Ha fáj akkor is csak kis ideig.ne félj tőle:D
2007. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!