Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj az első szex?

Nagyon fáj az első szex?

Figyelt kérdés
2007. márc. 17. 17:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
46%
émnis még szűz vagyok, és a csajommal még szóba se került, de már nagyon szertném :P hogyan kérdezzem meg tőle hogy őis szeretné-e???
2010. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 Lina * válasza:
62%
egyszerűen csak kérdezd meg hogy ő akarja-e :D
2011. jan. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
90%
Nyugodtan beszélj erről a témáról a barátnőddel. Például nálunk úgy volt jártunk 2,5 hete és felmerült ez a szex téma.Én erre csak azt mondtam, hogy én még ezzel várnék egy kicsit. Ez meg is értette a barátom. Azonban másnap mentem hozzájuk és hát egyedül voltunk délután és megtörtént. Egyáltalán nem fájt és rájöttem, hogy megtevezni sem lehet. Nagyon jó érzés volt és ha igazán egymásé vagytok akkor csak jó lehet :)
2011. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim válasza:
8%
mint egy atomrobbanás
2011. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 Gitta11 válasza:
0%

De legelső válaszok között valaki szóvá tette h van akinek kiszakad a szűzhártyája!!!!Azt hogy lehet észrevenni??És ha kiszakadt akk nem fáj annyira?? o.O

(Még szűz vagyok de naon félek):///

2012. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 Rubintka válasza:
100%
Nekem nem annyira fájt, de arra vigyázz, hogy gumi legyen!nekem íy született az első gyerekem!
2012. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
79%
Ezek mind igazak amiket előttem leírtak, viszont attól is függ hogy fáj-e, vagy nem, hogy kinek mekkora a fájdalomtűrő határa!! Lehet hogy valakinek ami fáj, az másnak nem!!
2012. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
KICSIT SEM FÁJT, ne izgulj, ha fáj sem kell erőltetni, biztosan megérti a pasid. :)))
2013. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
84%
Én erre egy dolgot tudok mondani. Én is nagyon féltem, nem csak azért mert, hogy fáj-e vagy nem, hanem így az egésztől, hiszen ez az első és ez szűzen még nagy dolog. Aztán megtaláltam a barátomat akivel mostmár több mint egy éve járunk. Addig várt amíg én azt nem mondtam h próbáljuk meg, s akkor is végig figyelt mindenre, hogy ne legyen gond, és gyengéd volt, és hogy ha azzal vagy aki szeret, és érzed hogy bármit megtenne érted akkor már nem is tűnik olyan nagy dolognak. Nem bántam meg :)
2013. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
73%
Fhúú én sose akarom kipróbálni ááááááh.....
2013. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!