Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj az első szex?

Nagyon fáj az első szex?

Figyelt kérdés
2007. márc. 17. 17:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
79%
Figyelj, nekem az első szörnyű volt ! Ráadásul én még a partneremet is rosszul választottam meg ! Azt ajánlom, hogy szerelemből történjen meg az első aktus ! Én magamban azóta próbálom a dolgokat elsimítani, de nem olyan egyszerű! Mindenképpen ésszel cselekedj !
2014. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 hfskdfgf válasza:
és azt érzed amikor gumiba beleélvez?:( vagy milyen érzés?
2014. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
58%
Hogyan kell szexelni?
2014. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
88%

Szia! Nekem csak minimálisan fájt az első szex.A barátomnak én voltam a második,nekem ő az első.A barátom az előző barátnője szüzességét is elvette. Így mondhatni "tudta" hogy kell csinálni hogy ne fájjon. A bizalom az alapja mindennek. Én maximálisan bíztam a barátomban. JÓ HOSSZÚ ELŐJÁTÉK! A tényleges szex előtt vagy fél óráig csak előjáték volt. A pasim nyalt,játszott a csiklómmal,egy-két ujjal finoman ujjazott. Aztán amikor betette nem nyomta rögtön teljesen tövig. Orgazmust az első egy-két alkalommal nem valószínű.

21/N akkor 18/L a barátom 19/F

2015. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
69%
nekem az első se fájt
2015. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
79%
Én is szűz vagyok még és megnéztem 1-2 szüzesség elvesztős videót és láttam h nagyon vérzik és 5 ből 2 videóban sírt is a lány...eddig nem féltem most már félek
2018. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Az a lényeg hogy ne fájjon simogasd, az a lényeg hogy jó érzés legyen kényesztető lenyen.
2019. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
55%
Nekem baromira fájt,amikór a fitymám szakadt.Mivelhogy fityma szűkületem van. Jah,meg mèg Általánosban,amikór szárazon seggbe kaptam Iván Bácsitól. Kezdetben csak újjazott,az is nagyon fájt. De amikór belèm döfte a kardtját az valami pokoli fájdalom volt. Ennyit tudok BI fiúkènt. Azt hogy a lányok mit èreznek,az nagyon változó. Az èn barátnőm akivel vagyok ő már règ nem szűz. De neki pl csak kicsit csîpett,aztán mennyei volt,ahogy a nagy farkú ex pasija bele lőtt.
2022. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!