Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az emberek miért hazudják azt...

Az emberek miért hazudják azt a huszonéves szűz fiúknak, hogy előbb-utóbb biztosan talál majd valakit?

Figyelt kérdés
Pl. ha engem akkoriban pszichiáterhez zavartak volna el, az sokkal többet használt volna, mint az ilyen hazugságok.
2011. máj. 5. 17:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
28%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.


igaz, de amikor 99% csinálja, akkor kva szar az 1% lenni :S


"Ha valaki huszonévesen szűz, az nem jelenti, hogy rögtön pszichológiai (vagy pszichiátriai) problémája van."


bocsi, de 99%-ban igen. Milyen más oka lenne??

2011. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy fiú huszonévesen szűz, az 99%-ban azért van, mert csúnya. 1%-ban pszichológiai probléma, pl. elüldözi a lányokat, v ilyesmi.
2011. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg a dolgot. Milyen pszichológiai torzulása lehet azon fiataloknak, akik 12-14 évesen már több pasin/nőn túl vannak? Nem, egyáltalán nem egészséges dolog.
2011. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy fiú huszonévesen szűz, az 99%-ban azért van, mert csúnya. 1%-ban pszichológiai probléma, pl. elüldözi a lányokat, v ilyesmi.


okés, elfogadom. Viszont vannak csúnya lányok is, azokkal miért nem tudnak összejönni?

Amúgy meg ha vki ronda előbb-utóbb valamilyen komplexusa lesz, ergó mentális problémája.

2011. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg messze nem 99%-uk csúnya, láccik, hogy sosem volt mentális problémád.
2011. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Mert csúnya fiú a csúnya lányoknak se kell. Ők v találnak olyan fiút, akinek nem számít a külső, v örökre egyedül maradnak.
2011. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:

ma 17:53


"okés, elfogadom. Viszont vannak csúnya lányok is, azokkal miért nem tudnak összejönni?"


Na vajon miért? Mert az embernek alapvető igénye van a szépségre. Arra, hogy olyannal legyen együtt, aki tetszik is azért neki. Udvarolhatok én egy olyan nőnek, akit nem találok szépnek egyébként, de mi értelme lenne? Önmagamat is becsapnám vele, de, ami rosszabb, őt is.


"Amúgy meg ha vki ronda előbb-utóbb valamilyen komplexusa lesz, ergó mentális problémája."


És ezen hogyan segít akkor egy pszichiáter?

2011. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:

Kérdező:


Egyébként mit csinált ez a bizonyos pszichiáter veled mintegy 2 év alatt?

2011. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
100%
Ja, és még annyi kérdésem lenne, hogy miért a szüzesség van kihangsúlyozva ezzel kapcsolatban. Jó esetben az ember nem egyszerűen a szüzességét akarja elveszteni, hanem társat akar találni szerintem.
2011. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
89%

F17 vagyok nekem, már én is kivagyok nem vagyok szoc fób. de sajna messze nem én vagyok a legnagyobb alfa a környéken, de most netről megismertem egy csajt, randiztunk, most lesz a 2. lassan... meg fogom szerezni! ha az első megvan az vagy megmarad vagy a 2. már semmiség lesz!


Egyébként 2 lány és 1 fiú szoc fóbos van az osztályomba, a 2 lány ronda, a fiú is az! Szal a szoc fóbiának sztem nagyon is van köze a külsőhöz... A fiút meg általánosba szopatták, azt mondta valszeg ezért lett ilyen amilyen... szegény neki tényleg sose lesz bnője, ezt már látom:(

Nekem van esélyem!! Sikerülni fog!!


Am sokat dobot az önbizalmamon a "Brian Tracy - Phoenix szeminarium" tanfolyam amit netről le lehet kapni vhonnan, hallgassa meg mindenki aki sikertelennek érzi magát az életben!!

2011. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!