Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az emberek miért hazudják azt...

Az emberek miért hazudják azt a huszonéves szűz fiúknak, hogy előbb-utóbb biztosan talál majd valakit?

Figyelt kérdés
Pl. ha engem akkoriban pszichiáterhez zavartak volna el, az sokkal többet használt volna, mint az ilyen hazugságok.
2011. máj. 5. 17:19
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Azért, mert így rövidebb volt megfogalmazni a kérdést.


Egyébként a ronda nők találnak maguknak férfit, mivel még az idősebb férfiak is a 20 évesekre hajtanak. Egyik kövér ronda volt osztálytársnőm pl. összeházasodott egy vén szivarral.


2 év alatt megtaláltuk melyik gyógyszer hat legjobban, megbeszéltük minden aggályomat, elmagyarázta mi hogyan működik az emberi kapcsolatokban, javaslatok adott, hogy mit próbáljak ki, mi legyen a következő lépés.

2011. máj. 5. 19:04
 32/41 anonim válasza:

"Egyébként a ronda nők találnak maguknak férfit, mivel még az idősebb férfiak is a 20 évesekre hajtanak. Egyik kövér ronda volt osztálytársnőm pl. összeházasodott egy vén szivarral."


De ez a csúny férfiakon nem segít. Őket ugyanúgy elutasítják.


"2 év alatt megtaláltuk melyik gyógyszer hat legjobban, megbeszéltük minden aggályomat, elmagyarázta mi hogyan működik az emberi kapcsolatokban, javaslatok adott, hogy mit próbáljak ki, mi legyen a következő lépés."


És a kudarcélményeket hogyan feledteti el?


De a sikerélményeket hogyan pótolja?

2011. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

itt már keveredik a csúnyák és a szociális fóbiások, Aspergeresek stb. ellentéte.


nem minden szoc. fóbiás csúnya, miért nem hiszitek el??


vannak köztük szépek is, és átlagosak is (amúgy szubjektív, de mind1)

a csúnyákról nem tudok nyilatkozni, mert nekem nem az a problémám (annyira) hanem a mentális problémám, ami miatt furán viselkedek.

2011. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Senki se mondta, h minden szociális fóbiás csúnya, csak h aki nem kell senkinek, az általában azért, mert csúnya. Attól még nem kell, h szoc. fóbiás is legyen.
2011. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
19:11 úgy, hogy sokkal jobban érzed magad, és visszagondolva tudod, hogy az adott helyzetet most már meg tudnád oldani, és ez önbizalmat ad
2011. máj. 5. 19:22
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen csúny az aki nem talál magának valakit. Egy átlagos pasira is könnyen mondanak nemet.
2011. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

"Senki se mondta, h minden szociális fóbiás csúnya, csak h aki nem kell senkinek, az általában azért, mert csúnya. Attól még nem kell, h szoc. fóbiás is legyen."


bocsi, de nem. nem tod mivel jár pl. az Asperger-szindróma.

Esélytelen, h odamenj vkihez, h "hé, bejössz nekem".


Akinek ilyen mentális problémája van lehet akármilyen jó nő, vagy jó pali akkor se tud ismerkedni, max. odajönnek hozzád, de 1 perc után lelépnek, mert látják, h valami nem kóser a viselkedésével

2011. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem az ilyen üres vigaszokat ami nem garantál semmit... Zavar is amikor ezt mondják ezzel letudva a dolgot, hogy majd magától megoldódik. Nem fog! Készen kell állni lelkileg egy kapcsolatra, tudni kellene mit kezdeni vele ha az ember megkapná és persze nem szabad elszalasztani a lehetőségeket ha tetszik valaki.


19/l

2011. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen csúnya vagy antiszociális az a fiú, aki huszonévesen se találja meg a párját. Sokan vannak "jó fiú" azaz "nice guy" szindrómások.

Vajon hány olyan huszonéves srác van itt, aki megkapta már (esetleg rendszeresen) lányoktól azt, hogy:

"Te egy olyan kedves, rendes srác vagy, nem érem, miért nem találsz senkit." ?


Nekem is ez volt. A nők többsége ugyanis nem tudja értékelni a "jófiúkat". Megbízhatóak, hűségesek, kedvesek, meghallgatják a lányt és próbálnak a kedvében járni. A nők 99%-a azt mondja erre, hogy ilyen az ideális pasi. Ennek ellenére az ilyen srácokat nagyon jó havernak tartják, de SOHA nem járnának velük. Tudat alatt nem ilyet keresnek. Nem alfahímek, nem élnek veszélyesen, túl kiszámíthatóak = nem érdekesek.


Ellenben akadnak olyan nők, akiknek már benőtt a feje lágya és a megbízható pasikat keresik. Na AKKOR jön el a "jófiúk" ideje. Egy menő macsó könnyen becsajozik, de nem túl tartósak a kapcsolatai. Egy "jófiú" nehezen talál nőt, de az igazi kapcsolat lesz, ha összejön.


Az én esetemben pl. éveken át keresgéltem, nyeltem az elutasításokat, de végül megtaláltam a páromat. 3 évvel idősebb tőlem, nem kis pisis (24 év alatt a nők többsége amúgy is elég éretlen érzelmileg) és ő tud értékelni.


Szóval: nem mondanak hülyeséget, tényleg "majd megtalálja" az ember. Ettől függetlenül a pszichomókus hasznos lehet, mert oldja az ember szorongását és utána könnyebben fog ismerkedni.

2011. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező NEM HAZUDJÁK tényleg megtalálja a párját mindenki. De van aki csak kicsit később.... Jó nem kicsit jóval később...
2011. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!