Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az emberek miért hazudják azt...

Az emberek miért hazudják azt a huszonéves szűz fiúknak, hogy előbb-utóbb biztosan talál majd valakit?

Figyelt kérdés
Pl. ha engem akkoriban pszichiáterhez zavartak volna el, az sokkal többet használt volna, mint az ilyen hazugságok.
2011. máj. 5. 17:19
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére 25 évesen rájöttem arra, ami a szüleimnek és a körülöttem lévőknek már legalább 5-6 éve fel kellett volna hogy tűnjön: súlyos szorongásom és szociális fóbiám van, és ehhez szakember kell. Ha a szüleim és a barátaim akkoriban nem hazudnak a képembe, hanem megmondják hogy mi a gond velem, és hogy lehetne ezen változtatni, akkor nem 27 éves koromban tudok elkezdeni csajozni, hanem mondjuk 18.
2011. máj. 5. 17:35
 12/41 anonim ***** válasza:
77%

"Nincsen lehetetlen csak tehetetlen."


bocsi, de ez hülyeség.

kívánok neked egy jó kis szociális fóbiát, Asperger-szindrómát, depressziót, stb. és meglátjuk, te hogy csjozol/pasizol, amikor még a szemkontaktust se tod tartani, és mindenki retardáltnak vagy bolondnak tart.


Aki teljesen "normális" az ne ossza az észt erről, mert sz*rt se ért hozzá...

2011. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 szamóca. ***** válasza:
ha nincs nő nincs probléma? de p*na se... csak óvatosan mit kívánsz, mert aztán jöhet a s*ggbekuki.:D
2011. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de így tényleg nem tudsz csajozni, ergo tehetetlen vagy:D Állítsd már le magad! Az a mondás igen is igaz!
2011. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
kimondta, hogy az nem kell?:)
2011. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

szegény. ha ez megnyugtat én 21 vagyok, járok dokihoz, de semmi javulás egyelőre :S


jó nagy köcsögök, de te is elmehettél volna magadtól pszichodokihoz...

2011. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:36"


Ha valaki huszonévesen szűz, az nem jelenti, hogy rögtön pszichológiai (vagy pszichiátriai) problémája van. Nincs sehol leírva, hogy tizenévesen KÖTELEZŐ szexelni. Pont az ilyen téveszmék miatt (már hogy úristen, még nem szexeltem és már húsz vagyok) szoronganak később az emberkék.

2011. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
17:40 teljesen igazad van
2011. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:40


Ha ez megnyugtat, engem 2 év alatt nagyjából rendbehozott.

2011. máj. 5. 17:42
 20/41 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:40


És szerinted melyik csoportban van több szociális fóbiás? Akik 15-20 évesen csajoznak, vagy akik 20-25 évesen se?

2011. máj. 5. 17:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!