Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg nem hajlandó várni a...

Tényleg nem hajlandó várni a mai világban egy fiú sem két hónapnál többet egy szűz lányra?

Figyelt kérdés

19 éves szűz lány vagyok. A fiúk terén nem sok tapasztalattal rendelkezem. Két fiúval jártam. Az első egy távkapcsolat lett volna, de három randi után vége lett. A második kapcsolatom két hónapig tartott, 7-szer találkoztunk, de mivel a srác csak szexre hajtott szakítottam vele. Utána viszont pár szép dolgot vágott hozzá a fejemhez. Azok nem is annyira zavarnak. A fájó az volt, amikor kijelentette, hogy vagy változok, vagy soha nem lesz olyan srác, aki lefekszik velem, mert nem találok olyan fiút, aki két hónapot vár. Nekem ugyanis idő kell. Nem értékelem túl a szüzességet, de volt egy gyerekkori rossz élményem, és félek az első aktustól. És ahhoz, hogy valakiben meg tudjak bízni, nekem idő kell. Nem mondom azt, hogy egy évet várjon rám majd a szerelmem, de 7 találkozó nekem messze nem elég. Van olyan, aki képes kivárni? Vagy tényleg változzak meg, és adjam be a derekam a következő kapcsolatban hamarabb?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én barátom 8hónapot várt rám míg oda adtam neki a szüzességem.Ő is szűz volt! Szal nyugi :)
2009. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
100%
F|20 vagyok. Várnék rád amennyit kell, ha tudnám, hogy Te vagy az igazi! :) Szerintem nagyon értékes lány lehetsz és én külön értékelem a józanságod, megfontoltságod - végső soron a szüzességed. Ne is add alább, várd ki a megfelelő embert!
2009. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A barátnőm is pont ilyen hozzáállású.

Hamar közölte velem, hogy ő sokat szeretne várni az első együttlét előtt, bár nem mondta mennyit.

Neki egy év is kevés volt.

Sokszor türelmetlenkedtem vele, de tudtam, hogy kivárom az időt, amire szüksége van, mert mindennél fontosabb számomra a kapcsolatunk, nagyon értékes embernek tartom és hülyeség lenne szakítani egy ilyen dolog miatt.

2009. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
100%
Az Igazim (akinek az ő szavaival élve "élete nagy szerelme"-ként vonultam be az életébe) 9 hónapot is várt, ő már nem volt szűz, de türelmes volt, és segített mindenben, és azt hiszem, egyikünk se bánta meg. :-)
2009. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
100%

Szia! Én is 19 éves vagyok, és most veszítettem el pár napja. És igaz, h csak 2 hónaposak vagyunk a barátommal, de nem gondolom úgy, h változnod kéne. Én már nagyon kívántam, és tudtam, h nem ez a legfontosabb nála, és szinte én támadtam le. Nagyon helyesen gondolkozol, nincs igaza a volt barátodnak, mert ha egy olyan fiúval találkozol, aki igazán szeret, akkor fog rád várni, és vannak ilyenek. Az én barátom azt mondta, h másfél évet is várna (ezt mondjuk nem hiszem már el) :).

Az elsőnél fontos hogy megbízz a partneredben, szeresd és biztonságban érezd magad mellette. Ez kicsit giccsesen hangzott ugyan, de így van :)

2009. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
én biztosa várnék bár tuti hogy néha néha bepróbálkoznék merugye két hónap az két hónap ami lehet fél év is akár de ha engem a sors összehozna egy szüzlánnyal hujjuj a csillagokat hoznám le...:) de a lány aki még szűz tuti nem kényszeríteném folyamatosan szexre...bunkóságnak tartom...és igazad van az első előtt idő kell...de hidd el ez olyan mint egy hullámvasút félsz az elején mert látod azokat akik előtted voltak néhányan okádva szállnak le de te is felszállsz mer egy csomóan hatalmas vigyorral a szájukon távoznak...és után ajra és ujra akarod majd...hehe bocs hogy eltértem a lényegtől szóval hajrá kettyintésre fel nem kell parázni
2009. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

A szex csak másodlagos dolog számomra, sokkal fontosabb, hogy szeressem a nőt. És bármennyire is vágyok rá, ha szeretem, akkor nem akarok neki rosszat, megvárom, hogy felkészüljön rá ő is mindenféle szempontból. (Persze próbálkozgatok, kérdezősködök, mikor lehet róla szó, de ez nem sürgetés, csak annak a kifejezése, mennyire vágyok rá:) )

Haladj a kapcsolatban a saját tempódban, a "selejtje" majd kihullik talán, és remélhetőleg nem csak a szex miatt lesz veled a fiú.

(Gondolom azért tapi, majd petting lehet korábban is? :P - úgy aztán már tényleg elfogadható)


(22/ffi)


(de mindjárt jön 25/f és pont az ellenkezőjét mondja :P - bár nem mindennek, csak a várakozós résznek, hogy mennyit várj)

2009. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megnyugtattatok. Persze, hogy nem arról van szó az én esetemben sem, hogy fél évig csak a két szép szemem nézze, és a kezem fogja. Tapi, simi, petting lehet előbb is, szép fokozatosan.

2009. márc. 17. 22:12
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelmemre másfél évet vártam. Én már nem voltam szűz, de türelmes voltam vele. Mit mondjak... megérte. Most is együtt vagyunk, szinte tökéletes boldogságban. Szóval kedves "ha nem dugunk nem kellessz" mentalitású fiúk, ezen talán el kellene gondolkodni.
2009. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
22:21-es vagyok. Elfelejtettem: 20 és fiú
2009. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!