Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg nem hajlandó várni a...

Tényleg nem hajlandó várni a mai világban egy fiú sem két hónapnál többet egy szűz lányra?

Figyelt kérdés

19 éves szűz lány vagyok. A fiúk terén nem sok tapasztalattal rendelkezem. Két fiúval jártam. Az első egy távkapcsolat lett volna, de három randi után vége lett. A második kapcsolatom két hónapig tartott, 7-szer találkoztunk, de mivel a srác csak szexre hajtott szakítottam vele. Utána viszont pár szép dolgot vágott hozzá a fejemhez. Azok nem is annyira zavarnak. A fájó az volt, amikor kijelentette, hogy vagy változok, vagy soha nem lesz olyan srác, aki lefekszik velem, mert nem találok olyan fiút, aki két hónapot vár. Nekem ugyanis idő kell. Nem értékelem túl a szüzességet, de volt egy gyerekkori rossz élményem, és félek az első aktustól. És ahhoz, hogy valakiben meg tudjak bízni, nekem idő kell. Nem mondom azt, hogy egy évet várjon rám majd a szerelmem, de 7 találkozó nekem messze nem elég. Van olyan, aki képes kivárni? Vagy tényleg változzak meg, és adjam be a derekam a következő kapcsolatban hamarabb?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
jó hát de szépen hangiz hogy a sex a világ legtermészetesebb dolga, én is igy gondolom..de amig szűz voltam , nem volt az nyílván...utolag mindent másképp lát az ember..igy már nincs akkor jelentősége, de lehet hogy csak mert jó élmény volt, ha nem a megfelelő emberrel történt volna, akkor sztem számítana utolag is mert bánnám...
2009. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
18ig nem fognak rád várni aztán ha sikerült felnőniük 18tól talán akad akinek van annyi esze hogy vár rád, mert nem ez a meghatározó egy kapcsolatban
2009. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
én 15 voltam mikor elvesztettem a szüzességem. a fiú is szintén szüz volt még.azt mondta h vár, mig ugy gondolom h itt az ideje.3 hónap után feküdtünk le egymással és nem bántam meg,még most is együtt vagyunk.nem kell elsietned semmit, ha az a vlki öszintén szeret akk fog rád várni , ha meg azé szakit mer nem akarod még akk jebb is h vége.aki nem vár az nem érdemel meg igazán.azt csak te érzed h mikor akarod és hogy ki a legmegfelelöbb számmodra.
2009. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazából szeret egy pasi, és normális, ,,felnőtt gondolkodású" , akkor mint Dj Szatmári dalában :,,Én száz évet várnék rád" :) J óez csak vicc, de sztem min 1 év kell ahhoz, hogy a párok testileg-lelkileg összeszokjanak. Én képes lennék várni, sőt..... :) Ne változtass semmin! Akinek így nem kellesz, az nem érdemel meg! 21/f
2009. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
Ez hülyeség, hogy nem tudnak várni a fiúk!! Az én barátom több, mint 2 évet várt rám :) 15v --> 17 éves koromig. (véletlen hogy pont akkor esett meg:) ) SZÓVAL SEMMIKÉPPEN NE ADD MEG MAGAD!! várd meg aki biztonságban, szerelemben lesz a tiéd!!!
2009. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki igazán szeret, az várni fog, bár nyilván az sem mindegy, hogy hány éves pasiról beszélünk, mert egy 40 évesnél ez nem valószínű :-D, de nálad nyilván nem erről van szó.

Nehogy azért feküdj le valakivel, mert az kijelenti, hogy úgysem fog rád senki több hónapot várni. A saját nevében beszéljen, ne általánosítson!

2009. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
Én a 18. születésnapom előtt vesztettem el, a barátom 23 éves volt, ő is szűz. Elmondta h akarja, de csak akkor ha én kész vagyok rá, mert neki az a legfontosabb, h nekem jó legyen. És h bármeddig képes várni, ha kell. Majdnem 1 év telt el így "várakozva", de jobban nem is alakulhatott volna. (Nem vagyunk se rondák, se idióták :D) Egyszerűen mindenkinek van egy értékrendje. És kész. Ne add fel a tiedet :-)
2009. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:

Hello!


Pasi vagyok! én több mint 8 hónapot vártam a barátnőmre, mindketten szüzek voltunk...és nem bántam meg, és soha nem is fogom:)


Az aki nem tud 2 hónapnál többet kibírni, az egy paraszt...aki meg csaj, és odaadja magát két hónapnál elöbb, az szerény véleményem szerint egy ribanc...

2009. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

Én simán várnék barátnőmre ha azt kérné! Bármennyit :)

Mert én nagyon lelkis vagyok! :)

De ha igazán szereti a pasi a csajt akkor 100% hogy megvárja! ebben biztos vagyok!

2009. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Soha nem gondoltam volna, hogy ennyi türelmes férfi van. Már az utolsó reménysugarat vette el tőlem az exem. De akkor látom, hogy van esélyem. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2009. márc. 24. 18:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!