Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg nem hajlandó várni a...

Tényleg nem hajlandó várni a mai világban egy fiú sem két hónapnál többet egy szűz lányra?

Figyelt kérdés

19 éves szűz lány vagyok. A fiúk terén nem sok tapasztalattal rendelkezem. Két fiúval jártam. Az első egy távkapcsolat lett volna, de három randi után vége lett. A második kapcsolatom két hónapig tartott, 7-szer találkoztunk, de mivel a srác csak szexre hajtott szakítottam vele. Utána viszont pár szép dolgot vágott hozzá a fejemhez. Azok nem is annyira zavarnak. A fájó az volt, amikor kijelentette, hogy vagy változok, vagy soha nem lesz olyan srác, aki lefekszik velem, mert nem találok olyan fiút, aki két hónapot vár. Nekem ugyanis idő kell. Nem értékelem túl a szüzességet, de volt egy gyerekkori rossz élményem, és félek az első aktustól. És ahhoz, hogy valakiben meg tudjak bízni, nekem idő kell. Nem mondom azt, hogy egy évet várjon rám majd a szerelmem, de 7 találkozó nekem messze nem elég. Van olyan, aki képes kivárni? Vagy tényleg változzak meg, és adjam be a derekam a következő kapcsolatban hamarabb?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
Várni kell arra, aki megérdemli ezeket a dolgokat!! Eljön mindenki számára...
2009. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Fél éve együtt vagyunk a barátnőmmel és még nem történt meg a dolog..:) a pettinget is csak mostanság kezdtük el. Szerintem találsz olyan batátot!

És tisztellek és tisztelem a hozzád hasonló lányokat!;)

2009. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!