Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg nem hajlandó várni a...

Tényleg nem hajlandó várni a mai világban egy fiú sem két hónapnál többet egy szűz lányra?

Figyelt kérdés

19 éves szűz lány vagyok. A fiúk terén nem sok tapasztalattal rendelkezem. Két fiúval jártam. Az első egy távkapcsolat lett volna, de három randi után vége lett. A második kapcsolatom két hónapig tartott, 7-szer találkoztunk, de mivel a srác csak szexre hajtott szakítottam vele. Utána viszont pár szép dolgot vágott hozzá a fejemhez. Azok nem is annyira zavarnak. A fájó az volt, amikor kijelentette, hogy vagy változok, vagy soha nem lesz olyan srác, aki lefekszik velem, mert nem találok olyan fiút, aki két hónapot vár. Nekem ugyanis idő kell. Nem értékelem túl a szüzességet, de volt egy gyerekkori rossz élményem, és félek az első aktustól. És ahhoz, hogy valakiben meg tudjak bízni, nekem idő kell. Nem mondom azt, hogy egy évet várjon rám majd a szerelmem, de 7 találkozó nekem messze nem elég. Van olyan, aki képes kivárni? Vagy tényleg változzak meg, és adjam be a derekam a következő kapcsolatban hamarabb?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy egy fiú sem? és mi az hogy nem hajlandó? ... Sztem ha nem olyan fiút találsz aki nem a fűvel fával típus akkor annál jobb minél tovább vársz( bár öröké valóságig ne de fél/1 év sztem belefér simán sőt..)
2009. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nagyon ertekelem en is a gondolkzoasod!!!

es egyaltalan ne valtozz meg!!! nem kell!!

es ne keseredj el mert hidd el eljon az igazi es az nem azzal fogja kezdeni h neki nagyon fontos a sex meg az is kell.. lehet meg kerdi hogy szuz vagy e meg vagy nem de nem fog neki szamitani.. az az ha meg az vagy es rendes a pasi ertekelni fogja hogy nem fekudtel ossze fuvel faval !!!

ne add be egyaltalan a derekad.. lehet te is vagysz azert mar ra de vard ki azt a sracot aki irant erzel vmi szoros koteleket es nagyon szereted... csak annak add oda magad mert ha csak ugy teszed mert masok szerint ciki 19 evesen szuz lenni akkor megfogod banni !!!!

ne valtozzz maradj olyan amilyen te vagy.. es vardd az igazit :>

2009. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát rám is másfél évet várt a párom, akkor 18 évesek voltunk, soha egy szóvals em erőltette...és 25 f, 3 hónap a max?Ha egy friss ismerettségről van szó , sztem 3 hónap nem valami sok hogy kialakuljon a bizalom a szerelem, amire egy szűz lánynak még 100 szor annnyira szüksége van mint amugy....
2009. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
78%

hát..szerény véleményem szerint én addig nem is tudnék vkivel járni, míg nem vagyok szerelmes belé:D hogy lehet úgy összejönni h : jajj de cuki vagy, járjunk, majd másfél hónap múlva talán szeretni foglak, és esetleg beléd is zúgok O.o nekem ez kissé érthetetlen, na mindegy

a szüzességről meg annyit... h erőltetni tényleg felesleges... de aki 19 évesen esetleg egy olyan kapcsolatban, ahol harmonikusak a dolgok, esetleg szerelmes is vagy belé :D habár ez látom a járás elején mostanság nemdivat... akkor miért rinyálsz már bocs? mire akarsz akár éveket várni?????? nem hiszem el h nem kívánnád te is egy idő után.. én fél év után feküdtem le a barátommal, az se volt kényszerítve, de én pl már előtte is kívántam.. :D és az első csókunk előtt is egymásba voltunk már zúgva... persze nem sokkal, de mondjuk 1-2 héttel előtte is már... lehet h ennyire egyszerű vagyok :) passz

ai tuskó, eleve nem kell vele járni, ki kell dobni...de ne azért mert d×gni akar, könyörgöm, mkinek lehetnek vágyai.. :D hanem azért, mert tuskó, ezvan

2009. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
64%
Én egyetértek 25/f -el (mint mindig:-D) Bár én nőböl vagyok,de felteszem én is a kérdést,minek jösz össze olyannal,akiket hónapokat váratsz?addig nem kivánod vagy micsoda? A szex a világ legtermészetesebb dolgai közé tartozik,ez egy nagy baromság-ha szeret megvár,sosem emlitette,pedig várt rám x évet.Attól még nehogy azt higyjétek nem jut eszébe minden nap,hogy de jó lenne már megdugni a barátnőmet.Én ha szerelmes vagyok százszor jobban kívánom a partnerem,és ez igy van rendjén.Máshová is liertam már,az én véleményem az,hogy ha 1 év kell hozzá,hogy kialakuljon a "nagy bizalom",az már rég szar kapcsolat.. persze más véleményem lennék ha fiatalabb lennél.Amugy lehet,hogy rondán fogalmazott a volt barátod,de volt benne igazság,képzeld el,hogy irtózatosan kivánsz valakit ő meg várat.ha fiu lennék,biztos várnék egy darabig,de tuti h konfliktust szülne ez köztünk,és rámenne a kapcsolat. Csak arra céloztam,a váratás nem egyenesen arányos a kapcsolat miylenségével,minőségével.Nem leszel s ejobb se rosszabb tőle ha lefekszel valakivel. Kérem a 0%-ot :)
2009. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hallottam érveket, véleményeket mindkét oldalról. Ne értsük félre egymást, én nem ítélem el azokat, akik hamar szeretkeznek, nem tartom magam többre, mert én nekem ez nem megy rövid ismertség után. Csak arra voltam kíváncsi, hogy van-e esélyem arra, hogy van egy ember is, aki képes várni.

És hát ismerkedés. Honnan tudjam egy randi alapján, hogy valaki tuskó. A második srác is nagyon jól meg tudta magát játszani. De nekem 7*2 óra együtt töltött idő, még nem elég arra, hogy odaadjam magam neki teljesen. Tudom, hogy sokaknak furcsa, nem is várom el, hogy mindenki megértsen, van aki nem is tudna. De megvan az okom félni az első alkalomtól sajnos. És csak azt szerettem volna tudni, hogy van-e olyan, aki ezt megérti. És hála az égnek van remény még számomra, a furcsa lány számára is.

2009. márc. 18. 15:25
 27/42 anonim válasza:
100%

Én is ugyan ilyen helyzetbe vagyok!:)másfél honapig voltam együtt egy sráccal és én se gondoltam h csak arra kellettem (volna) neki úgy megjátszotta magát!vagy 2x beprobálkozott utána gondolom látta h nem adom még neki se olyan könnyen magam és szakitott.Már nem is bánom, de amikor rákérdeztem h azért mert nem feküdtem le vele, persze h az volt a válasz h nem, és ő ezt értékeli is bennem h nem adom könnyen magam!persze...csak ő nem ilyet akart!:)inkább kitalált vmi hülye indokot és visszament az exéhez, akiröl meg eötte mondott mindent.

én se tudok mást csinálni mint h várok a megfelelöre, igaz kicsit nehéz, mert szeretnék már végre egy olyan kapcsolatot,ahol nem csak arra kellek.de kivárom!!!mert nem tudnék amugyse belemenni egy egyéjszakás kalandba

sok sikert!

19/L

2009. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
az én kicsi párom14éves koromtól várt rám16és fél éves koromig.most17 vagyok,ő24.de képes volt rá,hogy megvárjon.és velem van,és isteni volt az első:)jó,hogy volt időm megismerni,kinek adom oda magam.jó volt,hogy gyengéd volt.hogy cirógatott..:)hogy egyszerűen szeretett,és megértett.hogy tudtam,számíthatok rá..ezzel bizonyít is egy pasi.kedves kérdező,remélem te is átéled majd mindezt,és rá fogsz jönni,hogy érdemes volt várni:).a legjobb úton haladsz felé:)a szüzességed csak egy embernek adhatod,gondold meg jól,ki lesz az..
2009. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:25-ös válaszoló


Örülök neked! :) Megnyugtat, hogy a kezdeti nagy ellenállás felém kezd több ponton is alábbhagyni. Persze ez rád nem vonatkozik, te nagy rajongóm vagy a kezdetektől :D :D


25/f

2009. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fiú ilyen. Például én is szerettem egy lányt aki megmondta, hogy házasságig nem feküdne le senkivel. Nos nekem még ennek ellenére is kellett volna. De hát ő nem akart többet, azóta meg barátok vagyunk, de ez egy másik történet. Nem kell odadobni magad akárkinek, ha valaki tényleg szeret akkor megvár, ha meg nem akkor találsz mást.
2009. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!