Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg nem hajlandó várni a...

Tényleg nem hajlandó várni a mai világban egy fiú sem két hónapnál többet egy szűz lányra?

Figyelt kérdés

19 éves szűz lány vagyok. A fiúk terén nem sok tapasztalattal rendelkezem. Két fiúval jártam. Az első egy távkapcsolat lett volna, de három randi után vége lett. A második kapcsolatom két hónapig tartott, 7-szer találkoztunk, de mivel a srác csak szexre hajtott szakítottam vele. Utána viszont pár szép dolgot vágott hozzá a fejemhez. Azok nem is annyira zavarnak. A fájó az volt, amikor kijelentette, hogy vagy változok, vagy soha nem lesz olyan srác, aki lefekszik velem, mert nem találok olyan fiút, aki két hónapot vár. Nekem ugyanis idő kell. Nem értékelem túl a szüzességet, de volt egy gyerekkori rossz élményem, és félek az első aktustól. És ahhoz, hogy valakiben meg tudjak bízni, nekem idő kell. Nem mondom azt, hogy egy évet várjon rám majd a szerelmem, de 7 találkozó nekem messze nem elég. Van olyan, aki képes kivárni? Vagy tényleg változzak meg, és adjam be a derekam a következő kapcsolatban hamarabb?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj de az a srác elég paraszt volt ha ilyet mondott.Ne foglalkozz vele, nagyon okos lány vagy.Ne siettesd csak azért, hogy eleget tegyél egy türelmetlen férfinak.
2009. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagyok

teljesen természetesnek tartom h két hónap kevés erre


ez egy paraszt volt


különben jobb fokozatosan, mindenféle petting

2009. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
a barátom pontosan 1 évet és 14 napot kivárt :) bár ő is szűz volt közölte h amíg én nem akarom addig ő sem fogja élvezni. jó persze előtte volt már 2-3 hónap múlva simi, aztán jött a petting, 7-8 hónap után már orál is :)
2009. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egyszer egy barátom aki azt momdta hogy engem nagyon szeret és ha én nem akarom akkor sohase fekszek le vele,csak ne szakitsunk soha.

azzal akivel elvesztettem a szüzességem 1jo honap után történt meg de én akartam inkább :)

2009. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapja várok a barátnőmre (16 éves), szó nem volt még róla hogy megpróbálnánk, annyira szeretem, képes vagyok rá még ugyanennyit várni, nagyon fontos hogy felkészültnek érezze magát az első aktus előtt, és csak jó élményei legyenek az első szex után. A petting már régóta megy, ezzel is tökéletesen megelégszünk egyelőre, legalább kiismerjük egymást alaposan, és bemelegítünk jóól, előre.. :P Egyébként mindketten szűzek vagyunk.


17/F

2009. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Én tíz évet is várnék egy szűz lányra ha szeretem.

19/f

2009. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom 1.5 évet várt rám, és soha nem nyaggatott, mint a legtöbb pasi szokta hogy "mikor már?" Mindkettőnknek a másik volt az első, egyidősek vagyunk. Majdnem 6 éve együtt vagyunk, jól kijövünk, és szeretjük egymást még mindig.

21(L)

2009. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
80%

"(de mindjárt jön 25/f és pont az ellenkezőjét mondja :P - bár nem mindennek, csak a várakozós résznek, hogy mennyit várj)"


Ja itt vagyok. Nem mondok én már semmit a várakozásról. Az biztos, hogy én 3 hónapnál többet nem várnék. Mi a francra várjak? És a lány mire vár? Az isteni szikrára? Ha a lánynak ennyi idő kell felkészülgetni valami teljesen túlmisztifikált dologra, akkor készülgessen, majd talál magának olyat, akivel készülgethet. Nehogy már egy 19 éves lány, ne tudja eldönteni, hogy kivel akar lefeküdni és kivel nem.

Sanyargassátok magatokat nyugodtan a szerelem rózsaszín ködén, át nem látva. Én meg megyek a gyengébb ellenállás irányába.


A természet nem úgy teremtett bennünket, hogy önmegtartóztatóak legyünk. Ezért tette élvezetessé a szexet! Ezért mondom, hogy szenvedjetek, meg várakozzatok, ha nektek jó. Én soha nem várakoztam a lányok sem várakoztattak meg, mert szerettük egymást, bíztunk egymásban, kívántuk egymást és nem misztifikáltuk túl a dolgot. Nem volt időhöz kötve sohasem. De annak a srácnak igaza volt egy kicsit, bármennyire is durván közölte: A felkészülgetés, meg a várakoztatás megy egy ideig, de aztán... egy 20 éves férfinak mindene a szex és ez így is természetes. Ömlik a tesztoszteron a vérébe, minden egyes pillanatban... gondolod ennek nincs hatása? Dehogynem...

Mindegy szerintem úgyis hiába írok akármit ebben a témában, úgysem fognak találkozni a nézeteink. Csak remélni tudom, hogy legalább valaki érti is hogy mit akarok mondani.


Nem kell rám haragudni, mert ilyen vagyok. Én sem haragszom rátok, mert ilyenek vagytok.



25/f

2009. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

7:39

Jöttem erösítésnek!

Ezt a 3 hónapot én is reálisnak látom 19 éves korban legalábbis!

A 14-15 évesekre alapból erényövet rakatnék,szóval ők várják csak ki a leírt 1 másfél évet!

18-19 éves korban azért az ember lánya talán már nem olyan elveszett,van egy józan ítélőképessége,hogy vajon melyik ember milyen,mit akar tőle,mire akarja "felhasználni" vagy valóban egy értékes ember,akire lehet számítani és "építeni"!

Ebben a korban még sokkal több lehetősége van a két félnek együttlenni,ismerkedni,mint amikor már felnőttek és a nyakukban lóg a munka,karrier és ezernyi más baj!

Ha megvan az akarat,az összhang,az egy hullámhossz,akkor két ember meg tud ismerkedni,egymásba tud szeretni 1 hónap alatt is,ha nincs el lehet húzni ezt fél évig is és még akkor se lesz biztos magába!

3 illetve 7 randi?Rossz jelölteket fogtál ki!

De hidd el,ha megismernéd az "igazit" a "megfelelőt",akkor lehet már Te magad sokkalnád azt a 2 hónapot!

2009. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóhoz még annyit,hogy én 18 évesen vesztettem el,2 és fél hónapja voltam együtt a barátommal,nem erőltette,én akartam!

Tudtam,hogy nem ő az igazi,mégis akartam!

Sok barmot sikerült megismernem "fiatalságom" során,ő különbözött ezektől.

Tudtam,hogy kismillió dologban különbözünk és nem vele fogom leélni az életem,mégse bánom!

A mai napig barátok vagyunk és jó szívvel emlékszek a vele töltött 3,5 évre!

24 L

2009. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!