Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 vagyok, még szűz, és...

16 vagyok, még szűz, és kapcsolatom sincs; az ilyet szégyennek találjátok, fiúk?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még csak 1 barátom volt. Vele sem volt valami komoly, kemény 16 napig voltunk együtt. Nem volt sem csók, de még a kezemet sem fogta meg. -.-"

Nem vagyok egy különösebben csúnya lány, de bulikba nem járok, nem szoktam leinni magamat félhullára. Az ilyenről mi a véleményük a fiúknak? Szégyen? Vagy hogy?


2011. júl. 10. 13:34
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Bulizni nem csak úgy lehet hogy iszol, és ha téged ez aggaszt akkor tegyél az ellen hogy ne így legyen. Egyébként meg nem értem azt a kérdésed hogy ez szégyen-e. Ebben mi lenne a szégyen, és kit érdekel hogy mi mit gondolunk? Úgy éled az életed ahogy akarod, ha úgy érzed hogy gáz, ha szűz vagy és még nem csókolóztál senkivel akkor nosza változtass rajta... Ha meg nem érzed cikinek akkor meg ne, ez ilyen egyszerű.
2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!